Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 08.12.2016

Oyunun çıkışında yer almayan 6 Remastered haritası, önümüzdeki hafta geliyor. Hemde iki yeni oyun moduyla birlikte!

Call of Duty: Infinite Warfare ile birlikte gelen Call of Duty: Modern Warfare Remastered, içerisinde çoklu oyuncu modu için 10 farklı harita ile birlikte yayımlanmıştı. Activision, oyun için yayımlamadığı son 6 haritayı yayımlamaya hazırlanıyor.

13 Aralık 2016'da bütün Call of Duty: Modern Warfare Remastered sahiplerinin alacağı güncelleme ile oyunun çoklu oyuncu moduna 6 yeni harita ekleniyor: Bloc, Countdown, Pipeline, Showdown, Strike veWet Work. Bu haritalarla birlikte Hardpoint ve Gun Game isimli iki yeni oyun moduna daha kavuşacak olan Modern Warfare Remastered, çoklu oyuncu konusunda Infinite Warfare'ı geçebilecek bir potansiyele sahip.

Call of Duty: Infinite Warfare, içinde yer alan Modern Warfare: Remastered ile beraber 04 Kasım 2016’da PC, PS4 ve Xbox One için yayımlandı. Modern Warfare Remastered’ın sahip olduğu sürpriz sonu izlemek için bu haberimize, oyunun eski sürümü ile yeni sürümü arasındaki grafik farkını görmek için ise bu haberimizegidebilirsiniz. Ayrıca 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de gelecek yeni yapımları ise buradan öğrenebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.