Menü
https://leadergamer.com.tr/system-shock-2018-senesine-ertelendi/
Destiny 2 18 Kasım 2016 11:18

Önümüzdeki ay Destiny 2 duyurulabilir

Activision ve Bungie gerçekten böyle bir şey yapmalı mı ama? Asıl soru bu.


Destiny oynayanlar mutlaka bilirler, geliştirici ekip her Cuma günü kendi internet sitelerinden güncellemeler paylaşıyor ve oyunda neler olup bittiğini, neler olup biteceğini oyuncular ile paylaşıyor. Gelenek bozulmadı ve bugün de Bungie güzel bir haftalık güncelleme yazısı yayımladı Destiny için. Fakat bu yazıda biraz değişik bir durum var. Çünkü ekip, yayımladığı bu yazıda Destiny 2 duyurusu için göz kırpmış olabilir.

Destiny 2

Destiny’nin devam oyununun 2017 senesi içerisinde geleceğini herkes biliyor. Zaten Bungie ve Activision da 2017 içerisinde gelecek demişti. Buna bağlı olarak, yayımlanan bu haftaki güncelleme yazısında David “Deej” Dague küçük bir ipucu bıraktı oyunculara. Ananheim, California’ya gitmek için bavullarını hazırladığını belirten geliştiriciler, bu yolculuğun önümüzdeki Aralık ayının ilk haftasında gerçekleşeceğini belirtti. Peki, Aralık ayının başında Ananheim, California’da ne olduğunu biliyor musunuz? Eğer bilmiyorsanız hemen söyleyelim, The Game Awards 2016 ve PlayStation Experience 2016 etkinlikleri gerçekleşecek.

Bu bahsettiğimiz iki etkinliğin de geçmişine bakacak olursak, birçok oyun duyurusunun bu etkinliklerde, özellikle de The Game Awards sırasında, yapıldığını görebiliriz. Bu yüzden Bungie ve Activision, Destiny 2 duyurusu için hazırlanıyorsa şu sıralar, hiç şaşırmayacağız. Ayrıca Destiny markasının PlayStation/Sony ile olan anlaşmasını da göz önünde bulundurmak lazım. Bu yüzden, belki de iki etkinlikten bir tanesinde, oynanabilir demo bile görebiliriz belki. Bakalım neler olacak?

Kaan GEZER Editör