Önümüzdeki Ağustos ayının Games with Gold oyunları belli oldu!

Önümüzdeki Ağustos ayının Games with Gold oyunları belli oldu!

Birisi WWE 2K16 mı dedi?

Microsoft, Games with Gold programı ile her ay Xbox Gold üyesi olan kullanıcıların kütüphanelerine farklı türlerden oyunları ekliyor. Ağustos ayında ise listemizin başında WWE 2K16 yer alıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Games with Gold

Xbox’ın resmi internet sitesinde önümüzdeki Ağustos ayında Xbox Gold üyesi kullanıcıların elde edeceği oyunlar duyuruldu. Microsoft; kullanıcıların ödedikleri paranın karşılığını beklediklerini ve daha önce adı bile duyulmamış serbest yapımcı oyunları yerine kaliteli yapımlar talep ettiklerini anlamış olmalı ki, artık listesinde istenilen oyunlara da yer vermeye başladı. Her ay olduğu gibi; Xbox One kullanıcıları toplamda 4, Xbox 360 kullanıcıları ise 2 oyun elde edecekler. Bunun sebebi ise Xbox 360 için verilen iki oyunun da geriye uyumluluk listesinde olması.

Eğer bir Xbox 360 kullanıcısıysanız; 1 – 15 Ağustos 2016 tarihleri arasında Spelunky’i, 16 – 31 Ağustos 2016 tarihlerinde ise Good & Evil HD’yi ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Xbox One sahipleri ise az önce saydıklarımıza ek olarak; 16 – 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında WWE 2K16’yı, bütün ay boyunca da Warriors Orochi 3: Ultimate’ı koleksiyonlarına dahil edebilecekler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.