Olanaksız isimli dizi, FunBox UHD sayesinde seyircileri ile buluşuyor

Olanaksız isimli dizi, FunBox UHD sayesinde seyircileri ile buluşuyor

Çocuk sahibi olmak isteyen iki kadın, deneysel bir projeye dahil olduktan sonra kendilerini talihsiz bir serüvenin içinde bulurlar.

FunBox UHD üzerinde ekranlara gelmeye hazırlanan deneysel bir program olan Olanaksız, izleyicilerini macera dolu bir anlatımla buluşturuyor. Çocuk sahibi olmak isteyen iki kadın, deneysel bir projeye dahil olduktan sonra kendilerini talihsiz bir serüvenin içinde bulurlar. Hayatlarının değerini, her şeylerini kaybetmek üzereyken anlayan kahramanlarımız, aile kavramının da ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlayacaklardır. 21 Şubat 2018 tarihinde, yani Çarşamba günü saat 22.00’de ekranlara gelmeye hazırlanan Olanaksız programını Turkcell TV+, Kablo TV, D-Smart ve FilmBox Live platformları üzerinden izleyebilirsiniz.

Olanaksız isimli dizi, FunBox UHD sayesinde seyircileri ile buluşuyor

SPI International, 6 kıtada 50’den fazla ülkede 35’i aşkın televizyon kanalıyla faaliyet gösteren global bir medya şirketidir. SPI aynı zamanda dünya genelinde 4K/ Ultra HD içeriğin de en büyük toplayıcılarından biri konumunda yer almaktadır. SPI kanal portföyünde Avrupa, Türkiye, Orta Doğu, Afrika, Asya/ Pasifik, Avustralya, LATAM ve ABD’de yayımlanan tematik ve film kanalları yer alıyor.

SPI gelişmiş teknolojisi sayesinde abonelerinin 4K/UHD programları da dahil olmak üzere, TV kanalları ve tüm film arşivine internete bağlanabilen herhangi bir cihaz ile büyük global medya sağlayıcılar ve yerel OTT sağlayıcılar üzerinden ulaşma imkanı sağlıyor. 25 yılı aşkın bir süredir uluslararası pazarda lider film tedarikçisi ve televizyon programcısı olan SPI, büyük lisans tedarikçileri işbirliğiyle yüksek talepli ilgi çekici içerikler sağlıyor. SPI/ FilmBox dünya çapında 6 binden fazla başlıkta yer alan içerikleri sunmak için yenilikçi yeni kavram ve teknolojilere öncülük ediyor. SPI/ FilmBox’a ait global tv markaları arasında; FilmBox, FilmBox Arthouse, FunBox UHD, DocuBox, FightBox, FashionBox, Fast&FunBox, Gametoon ve 360 TuneBox bulunuyor.

FilmBox HD geniş bir izleyici kitlesi için basit ve eğlenceli içerik sunuyor. Önde gelen uluslararası prodüksiyon şirketlerinden gişe rekorları kıran Hollywood filmleri, yılların eskitemediği klasikler ve popüler TV dizileri, kanalın akışında yer alıyor. FilmBox HD geniş bir izleyici kitlesi için basit ve eğlenceli içerik sunuyor. Önde gelen uluslararası prodüksiyon şirketlerinden gişe rekorları kıran Hollywood filmleri, yılların eskitemediği klasikler ve popüler TV dizileri, kanalın akışında yer alıyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın