NXT temalı bir WWE 2K17 özel sürümü geliyor!

NXT temalı bir WWE 2K17 özel sürümü geliyor!

Her şey güzel de, Shinsuke Nakamura'yı ek paket ardına kitlemek nedir?

WWE’nin güreşçi yetiştirme markası olan NXT, yeni WWE oyununa büyük bir konu olacak gibi görünüyor. Öyle ki, WWE ve 2K Games resmi olarak WWE 2K17’nin özel bir koleksiyoncu sürümünü duyurdu. Peki, bu koleksiyoncu sürümünde neler mi var? Say say bitmez arkadaş. Paketin içi NXT’den geçilmiyor. İsterseniz bu pakete bir göz atalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

3094106-2kgmkt_wwe2k17_nxtedition_beautyshot_noratings_final

Resmini sizlerin de hemen yukarıdan görebileceği bu NXT temalı WWE 2K17 koleksiyoncu sürümü, geçtiğimiz gün Triple H tarafından verilen bir basın konferansında gösterildi. PlayStation 4 ve Xbox One konsollarına özel olan bu koleksiyoncu sürümünün satış fiyatı ise 100 dolar olarak açıklandı. Peki, bu kutunun içerisinde tam olarak neler var? Hemen açıklayalım!

WWE 2K17 – NXT Edition içerisinde bir NXT Enhancement Pack ile geliyor. Bu paket, kariyer modunda karakteriniz NXT’de güreşirken %50 daha fazla puan almasını sağlıyor. Ayrıca bu paket ile oyununuza daha ilk günden Shinsuke Nakamura, Nia Jax ve Apollo Crews ekleniyor oynanabilir karakterler olarak. Ne yazık ki, bu paketi almayan oyuncular, bu karakterlere ilk başlarda erişim sağlayamıyor. Fakat yapılan açıklamalara göre Shinsuke Nakamura, Nia Jax ve Apollo Crews oyun çıktıktan 1-2 ay sonra ayrı ek paketler olarak satılabilecek. Böylece diğer oyuncular da alabilecek.

Tüm bu saydıklarımızın dışında, bu paket içerisinde bir de 8 inç boyutunda Finn Bálor figürü bulunuyor. Yanında ise imzalı bir sanat çalışması bekliyor oyuncuları. Shinsuke Nakamura tarafından elle imzalanan bu sanat çalışmasında da tabii ki Shinsuke Nakamura var. Goldberg ön sipariş paketini de içerisinde bulunduran WWE 2K17 – NXT Edition, içerisinde bir de oyun kartları bulunduruyor. Fiziksel olan bu kartlar, üzerinde NXT: TakeOver: London etkinliğinde kullanılan ringin gerçek parçalarını da taşıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

11 Ekim 2016 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 ve Xbox 360 platfomları için piyasaya sürülecek WWE 2K17, PC sürümünü ise her zaman olduğu gibi 2017 senesinde çıkartabilir. Fakat bu konuda resmi bir bilgi bulunmuyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.