NXT TakeOver: Philadelphia etkinliğinde gerçekleşecek karşılaşmalar belli olmaya başladı

NXT TakeOver: Philadelphia etkinliğinde gerçekleşecek karşılaşmalar belli olmaya başladı

Eğer NXT şovunun henüz yayımlanmamış bölümleri hakkında bilgi sahibi olmak istemiyorsanız, yazımızdan uzak durabilirsiniz.

WWE Royal Rumble 2018 etkinliğinden hemen önce gerçekleştirilecek olan NXT TakeOver: Philadelphia, geçtiğimiz gün gerçekleşen NXT TV çekimleri sırasında daha net bir şekilde karşımıza çıktı. Çünkü, dünkü TV çekimlerinde NXT TakeOver: Philadelphia etkinliğinde yer alacak maçların birçoğu açıklandı. Bizler de haberimizin devamından sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz ama siz şimdiden bu yayımlanmış bölümler hakkında bilgi sahibi olmak istemiyorsanız, yazımızdan çıkabilirsiniz. Eğer okumaya devam ederseniz, önümüzdeki birkaç haftanın NXT TV bölümlerinin sonuçlarını göreceksiniz.

NXT TakeOver: Philadelphia etkinliğinde gerçekleşecek karşılaşmalar belli olmaya başladı

Bahsettiğimiz TV çekimleri sırasında, NXT TakeOver: Philadelphia için belli olan ilk maçlardan bir tanesi Shayna Baszler vs. Ember Moon oldu. İlk defa NXT TV maçını gerçekleştiren Shayna Baszler, Ember Moon’un NXT Kadınlar Şampiyonluğu kemeri için mücadele edecek. Ayrıca Bobby Fish ve Kyle O’Reilly, kazandıkları takım kemerlerini The Authors of Pain takımına karşı koruyacak. The Authors of Pain, bu karşılaşma hakkına sahip olabilmek için The Street Profits takımını yendi.

Kadınlar ve takım şampiyonluğu haricinde etkinlikte bir de Adam Cole vs. Aleister Black maçı olacak. Fakat bu maçın bir özelliği olacak. Adam Cole ile Aleister Black arasında geçecek olan karşılaşma, Extreme Rules özelliğine sahip olacak. Ayrıca, Johnny Gargano ile Andrade “Cien” Almas arasında da bir NXT Şampiyonluğu maçı göreceğiz. Johnny Gargano, bu kemer maçı hakkını NXT TV şovlarından bir tanesinde Velveteen Dream’e karşı korudu. Yani, böylece NXT TakeOver: Philadelphia için onaylanmış olan toplam 4 maç oldu. Fakat bu etkinlikte 5 maç olacağı biliniyor.

5. maç henüz resmi olarak açıklanmadı ama TV serisinde yaşanan olaylara bakacak olursak, 5. maç Lars Sullivan, Killian Dain ve Roderick Strong arasında geçebilir. Eğer bu üçlü arasında geçmezse bile, bu 3 isimden 2 tanesi arasında bir karşılaşma olacaktır.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın