NVIDIA, Yeni GeForce GTX 770 Grafik Kartı ile liderliği oynuyor

NVIDIA, Yeni GeForce GTX 770 Grafik Kartı ile liderliği oynuyor

Dünyanın 7 Gbps bellek sunan ilk GPU'su.

NVIDIA bugün, olağanüstü seviyede PC oyun performansı sunan NVIDIA GeForce GTX 770‘i duyurdu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

NVIDIA_GeForce_GTX_770-topÜst düzey pazar için ödüllü NVIDIA’nın Kepler mimarisine sahip oyun GPU’larına eklenen en yeni ürün olan GTX 770, eşi benzeri olmayan yüksek tanımlı PC oyunda üstün oyun performansı, gelişmiş özellikler ve son derece akıcı çerçeve hızları sunmak üzere  GTX TITAN ve GTX 780’i bir araya getiriyor.

NVIDIA GeForce iş birimi genel müdürü Scott Herkelman, “Yalnızca NVIDIA GPU’lar oyunculara etkinleştirilmiş tüm görsel efektlerle yüksek tanımlı çözünürlüklerde son derece hızlı çerçeve hızları elde etmek üzere tutarlı bir şekilde olanaklar sağlar” dedi. “PC oyun alanında verdiğimiz taahhüt, GeForce GPU’nun dünya genelinde kullanıcıların 1 numaralı tercihi olmaya devam etmesinin asıl nedenidir.”

Call of Duty: Ghosts, Watch Dogs ve Battlefield 4 dahil olmak üzere bu yılın en çok beklenen oyunlarında son derece hızlı çerçeve hızları sunmak için tasarlanan GeForce GTX 770, 1.536 çekirdekli inanılmaz derecede güçlü Kepler GPU ve bir grafik kartında dünyanın en hızlı belleği olan yüksek hızda 7Gbps GDDR5 ile 4GB veya 2GB bellek sunuyor.

GeForce GTX 770 GPU, oyuncuların daha fazla özelleştirme ve hız aşırtma seçenekleri taleplerini karşılamak üzere daha iyi oyun performansı için GPU’nun saat hızlarını otomatik olarak artırırken sıcaklık hedefi ve fan kontrolünün yanı sıra ekstra aşırı gerilim payı ve gelişmiş su soğutma çözümleri ekleyen NVIDIA GPU Boost 2.0 teknolojisi ile beraber geliyor. Bu noktada ısınmayı düşman hedef alan yeni teknoloji sizlere kusursuz oyun keyfi yaşatacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.