NVIDIA, yarın yeni ekran kartlarını tanıtabilir

NVIDIA, yarın yeni ekran kartlarını tanıtabilir

Heyecanlı bekleyiş başlasın mı?

Sizlere daha önce bir haber aktarmıştık. Bu haberimizde, Volta mimarili NVIDIA GeForce GTX TITAN ekran kartının çok yakın bir zamanda çıkabileceğini aktarmıştık. Bugün ise ortaya yeni söylentiler atıldı ve yarın gerçekleşecek Computex 2017 etkinliği sırasında NVIDIA ekibinin yeni ekran kartlarını bu etkinlik sırasında duyurulacağı söylendi. Şirketin CEO koltuğunda oturan isim Jensen Huang, Computex 2017 etkinliği sırasında bir konferans düzenleyeceklerini resmi olarak Twitter üzerinden de duyurdu. Zaten tüm bu söylentileri ortaya çıkartan durum da bu oldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

NVIDIA, yarın yeni ekran kartlarını tanıtabilir

Şu an NVIDIA GeForce GTX TITAN Volta hakkında hiçbir şey bilmiyoruz ama daha önceki haberimizde, “Oldukça güvenilir kaynaklara sahip olan bir teknoloji sitesi, geçtiğimiz saatler içerisinde, internet sitesi üzerinden bir görsel yayımladı. Yayımlanan bu görselde, bir bilgisayar kasasının içi görünüyordu ve bu kasanın içerisinde, yepyeni bir ekran kartı görünüyordu. Teknoloji sitesinin söylediğine göre görünen bu ekran kartı aslında henüz duyurulmamış olan yeni NVIDIA GeForce GTX TITAN Volta.” demiştik.

Haberimiz, “AMD şu sıralar yeni ekran kartı mimarisini ve bu yeni mimari ile birlikte 6 yeni ekran kartını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Fakat AMD ekibinin piyasaya süreceği en iyi kart, NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti ile rekabet etmeye hazırlanıyor. Bu durunda, NVIDIA ekibi neden hızlı davranıp, yeni bir mimari ile, en son teknoloji, yüksek seviyeli bir ekran kartı çıkartma çabasına girdi, bizler anlayamadık. Özellikle, 2017 sonlarına doğru veya en geç 2018 başlarında NVIDIA GeForce GTX 2000 serisinin piyasaya çıkması beklenirken, birden bire yeni bir ekran kartı görmek oldukça ilginç olacaktır ekran kartı takipçileri için.” şeklinde devam etmişti.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.