NVIDIA Volta, Kingsglaive: Final Fantasy XV ile tanıtıldı

NVIDIA Volta, Kingsglaive: Final Fantasy XV ile tanıtıldı

Detaylar gerçekten muhteşem ötesi.

GTC 2017‘de, NVIDIA tarafından ilk NVIDIA Volta GPU‘su, Square Enix‘in Kingsglaive: Final Fantasy XV‘si canlı canlı gösterilerek tanıtıldı. Muhtemelen 2018 yılına kadar herhangi bir şekilde oyuncular için ayarlanmış NVIDIA Volta temelli bir GPU göremeyeceğiz, fakat yine de gücünü görebilmek bile bir şey. Sonuçta NVIDIA Volta, piyasada çok lüks bir yere sahip olması için tasarlanan bir GPU.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

NVIDIA Volta Kingsglaive Final Fantasy XV

Eğer Kingsglaive: Final Fantasy XV‘nin henüz ne olduğunu bilmiyorsanız, hemen bahsedelim kendisinden. Final Fantasy XV‘yi temel alan bir CG filmi. Haberimizde de sizlerle paylaşmış olduğumuz teknoloji gösterimindeki karakter de zaten Nyx Ulric‘in ta kendisi.  Sadece 1 adet aşırı detaylandırılmış bir karakterin neredeyse temel detay seviyesinde sayılabilecek bir mekanda bulunmasına rağmen, gösterilen sahnenin gerçek zamanlı olarak yürütüldüğünü bilmek, gerçekten çok şaşırtıcı.

NVIDIA Volta‘nın teknolojisinin gösterildiği sahneleri hemen aşağıda sizlerle paylaştık. 1 dakika 48 saniye uzunluğundaki teknoloji tanıtımını içeren videoyu, 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. Gösterim esnasında karaktere yaklaştıklarında insanı ciddi anlamda hayrete düşüren ayrıntılar karşısında ne tepki vereceğimizi şaşırmışken, “…yakın gelecekteki bir gün, oyunlar böyle görünecek.” şeklindeki yorum ile heyecanımıza heyecan katmayı başardılar.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.