NVIDIA TITAN Xp: Star Wars Edition ön siparişe açıldı

NVIDIA TITAN Xp: Star Wars Edition ön siparişe açıldı

Yeni Star Wars filmine bir ay kala güzel düşünülmüş bir satış.

NVIDIA, oyunculara uzun bir süredir gösterdiği yeni NVIDIA TITAN Xp ekran kartını duyurdu. Yapılan duyuruya göre bu ekran kartı, temel NVIDIA TITAN Xp kartının güçlendirilmiş bir hali değil. Sadece bir koleksiyoncu sürümü. Başlığımızdan da anlayabileceğiniz gibi, duyurulan bu NVIDIA TITAN Xp koleksiyoncu sürümü Star Wars temalı. Sizlerin de haberimizin en altındaki videodan görebileceği gibi, oyuncular bu ışıklandırmalı ekran kartlarından yeşil veya kırmızı olanı seçebiliyor. Bu kartların fiyatı ise 1200 Dolar.

NVIDIA TITAN Xp: Star Wars Edition ön siparişe açıldı

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PS4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın