Menü
https://leadergamer.com.tr/mafia-iii-playstation-4-pro-4k/
Nintendo Switch , Nvidia 10 Ocak 2017 11:11

NVIDIA tarafından, Nintendo Switch’e övgüler geliyor

NVIDIA’ya göre, Nintendo Switch gerçekten çok güzel.


Nintendo’nun yeni konsolu Nintendo Switch hakkında resmi bilgilerin duyurulmasına çok az bir süre kaldı fakat kendisi, övgü aldıkça almaya devam ediyor. Bu da oyuncuların iyice sabırsızlanmaya başlamasına Nintendo Switch. Yakın zamanda ortaya çıkan bir görsele göre, yeni oyun konsolu, 17 Mart 2017 tarihinde oyuncularla buluşacak. Bütün bunlar bir yana, NVIDIA şirketinin CEO koltuğunda oturan Jen-Hsun Huang’a göre, oyuncuları gerçekten çok güzel, şaşırtıcı ve muhteşem bir konsol bekliyor.

NVIDIA tarafından, Nintendo Switch'e övgüler geliyor

NVIDIA’nın CEO’su Jen-Hsun Huang, “Nintendo Switch, bir oyun konsolu. Kendisi çok Nintendo tarzında. Bütün bu tecrübeler de bu tarzda olacak.” dedi VentureBeat’e ve ardından, “O şirketin güzelliği, o şirketin zanaati, o şirketin felsefesi… Onlar, genç insanlar için, çocuklar için oynayış tecrübesinin muhteşem, şaşırtıcı ve güvenli olması konusunda olağanüstü bir şekilde sağlama almaya odaklanmışlar. Zanaatlarına olan özverileri, o olağanüstü özverileri, gerçekten takdire değer. Nintendo Switch’i gördüğünüzde, çok hoşunuza gideceğine inanıyorum. Gerçekten çok keyifli ama bunun yapay zeka ile hiçbir alakası yok.” diye ekledi.

Jen-Hsun Huang’a göre, konsol ile oyuncuları çok şaşırtacağa benziyor. The Legend of Zelda: Breath of the Wild gibi bir The Legend of Zelda serisinde çığır açacak oyunla birlikte geleceğini de düşünürsek eğer, Jen-Hsun Huang pek de haksız çıkacak gibi görünmüyor. Artık bütün gözler yollarda, teşekkürler Jen-Hsun Huang. Bütün umutlar, bu övgülerin haksız çıkmamasından yana. Bakalım bizi nasıl bir konsol bekliyor?

Alper Dalan Editör