Menü
https://leadergamer.com.tr/nfinity-games-yeni-bir-is-ortakligi/
NVIDIA GeForce TITAN Xp 7 Nisan 2017 9:46

NVIDIA GeForce TITAN Xp duyuruldu

Yahu daha NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti yeni çıkmadı mı?


NVIDIA markasının bu güne kadarki en güçlü ekran kartı, NVIDIA GeForce TITAN Xp, PC oyuncuları için duyuruldu. Pascal temelli bu yeni ekran kartı, içerisinde daha fazla çekirdeğe, daha hızlı bir yapıya ve tabii ki daha fazla TFLOP gücüne sahip. 11.4 Gbps değerinde çalışacak 12 GB GDDR5X bir hafızaya sahip olacak olan bu yeni ekstrem ekran kartı, içerisinde 3,840 CUDA çekirdeği bulunduracak. Bu çekirdekler de 1.6 GHz değerinde çalışacak, 12 TFLOP kadar bir güce sahip olacak.

NVIDIA GeForce TITAN Xp duyuruldu specs-2 specs-3

1200 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulan yeni NVIDIA GeForce TITAN Xp, ne zamana kadar piyasanın en güçlü ekran kartı olacak, şimdilik bilemiyoruz fakat birçok oyuncunun ilgisini çekeceğini biliyoruz bu ekran kartının. Peki, sizler bu ekran kartını almayı düşünüyor musunuz? Fiyatlandırmasını nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyor olacağız.

Tüm bunların haricinde, Project Scorpio, Xbox One ve PlayStation 4 Pro karşılaştırma yazımıza, Project Scorpio, 4K televizyonlar ve 1080p televizyonlar hakkında yapılan açıklama yazımıza, Project Scorpio fiyatı hakkında Eurogamer tarafından gelen yorum yazımıza, Project Scorpio ve 4K/60 FPS oyun performansı yazımıza, Project Scorpio sistem özellikleri yazımıza ve son olarak da, Project Scorpio: Çıkış tarihi, fiyatı, teknik özellikleri ve Project Scorpio hakkında bildiğimiz her şey yazımıza mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör