Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 14.08.2018

Bildiğiniz üzere, 20 Ağustos 2018 tarihinde NVIDIA'nın yeni ekran kartları ile ilgili bilgiler alacağız. Fakat bundan önce, NVIDIA bir video paylaştı ve bu video ile resmi olarak GeForce RTX 2080 ipuçları verdi. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, yolda olan ekran kartının nasıl göründüğünü göstererek başlıyor ve bir sürü ipucu içeriyor. Muhtemelen gösterilen ekran kartı kısımları, yolda olan ekran kartının tüketici versiyonuna aittir.

GeForce RTX 2080 neredeyse resmi olarak onaylandı

Sizlerle paylaşmış olduğumuz videoyu izlemeye başladıysanız, gelin ipuçlarından bahsedelim. Öncelikle, bir Discord kullanıcısının RoyTeX adına sahip olduğunu görüyoruz. NVIDIA tarafından paylaşmış olan bir video için, sadece RTX harflerinin büyük yazılmış olması tesadüf müdür dersiniz? Tamam, buna tesadüf diyelim, peki videonun en sonunda bizleri karşılayan sahneye ne diyeceksiniz? Gelin bir de son sahneden bahsedelim.

Ekran kartının ne zaman nerede boy göstereceğini bizlere söyleyen yeşil sahnede, yukarı doğru çıkarak beliren sayıların sıralamasına dikkat edin. Önce 2, ardından 0, sonrasında 8 ve son olarak da 0 sayılarının belirdiğini fark edebilirsiniz. NVIDIA gibi bir marka söz konusuyken bunca şey tesadüf müdür dersiniz? Elbette değildir. Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz fragmana bir göz atın ve gözünüze çarpan başka ipuçları varsa bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.