Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

NVIDIA, GeForce Now sistemini daha da iyileştiriyor

NVIDIA, GeForce Now sistemini daha da iyileştiriyor

GeForce Now ile birlikte internet üzerinden, en sevdiğiniz oyunlarını çok yüksek grafik ayarlarında oynayabiliyorsunuz.

Eğer genel olarak berbat bir bilgisayarınız ama canavar gibi bir internetiniz varsa, NVIDIA ekibinin sizler için hazırladığı cennet gibi bir sistem var. Bu sistemin adı GeForce Now ve bu sistem sayesinde internet üzerinden, kendi sahip olduğunuz oyunları, daha yüksek sistemli bir bilgisayara bağlanarak oynayabiliyorsunuz. 1080p ve 120 FPS değerlerinde bir deneyimden bahsediyoruz. İşte NVIDIA, yaptığı yeni açıklamalar ile birlikte GeForce Now sistemini iyileştirdiğini duyurdu.

NVIDIA, GeForce Now sistemini daha da iyileştiriyor

Yapılan açıklamalara göre artık GeForce Now, Steam ve Uplay gibi sistemlerle entegre bir şekilde çalışıyor. Yani, eskiden bu sistem üzerindeki belli oyunları oynayabiliyorsunuz. Fakat şimdi, NVIDIA ile Steam hesabınızı birleştirip, Steam kütüphanenizde olan oyunları direkt olarak oynuyorsunuz. Sistem, yapılan açıklamalara göre şu an maksimum 1080p ve 120 FPS desteği sunuyor. Tabii tüm oyunları maksimum grafik ayarlarında açıyorsunuz.

Örnek vermek gerekirse, artık GeForce Now ile Fortnite gibi bir oyunu 120 FPS, PlayerUnknown’s Battlegrounds gibi bir optimizasyon faciasını da stabil 60 FPS değerlerinde oynayabiliyorsunuz. Peki, bu sistem su mu yakıyor? Ne yazık ki hayır, para yakıyor efendim. NVIDIA cephesinden gelen açıklamaya göre 20 saatlik bir erişim için 25 Dolar ödemeniz gerekiyor. Açıkçası 20 saatlik bir deneyim için 25 Dolar bizce uygun. Özellikle Dolar ülkemizde biraz daha düşük olsa, NVIDIA gerçekten Türk oyunculara bir cennet sunmuş olacaktı.

Son olarak sizlere bazı gerekli değerlerden de bahsedelim. Eğer istediğiniz oyunu oynamak istiyorsanız öncelikle 10 Mbps internet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor. Eğer oyunu 720p çözünürlükte, 60 FPS oynamak istiyorsanız 20 Mbps internete sahip olmanız gerekiyor. Son olarak, 1080p çözünürlükte, 60 FPS değere ulaşabilmek için de 50 Mbps internet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor. Çevrim içi oyunların sunucuları için ise, NVIDIA dünyadaki tüm oyunculara maksimum 60 ping sunuyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın