NVIDIA GeForce GTX TITAN Volta göründü

NVIDIA GeForce GTX TITAN Volta göründü

NVIDIA, her ay yeni ekran kartı çıkaracak böyle giderse.

Oldukça güvenilir kaynaklara sahip olan bir teknoloji sitesi, geçtiğimiz saatler içerisinde, internet sitesi üzerinden bir görsel yayımladı. Yayımlanan bu görselde, bir bilgisayar kasasının içi görünüyordu ve bu kasanın içerisinde, yepyeni bir NVIDIA GeForce GTX TITAN kartı görünüyordu. Teknoloji sitesinin söylediğine göre görünen bu ekran kartı aslında henüz duyurulmamış olan yeni NVIDIA GeForce GTX TITAN Volta.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

NVIDIA GeForce GTX TITAN Volta göründü

AMD şu sıralar yeni ekran kartı mimarisini ve bu yeni mimari ile birlikte 6 yeni ekran kartını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Fakat AMD ekibinin piyasaya süreceği en iyi kart, NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti ile rekabet etmeye hazırlanıyor. Bu durunda, NVIDIA ekibi neden hızlı davranıp, yeni bir mimari ile, en son teknoloji, yüksek seviyeli bir ekran kartı çıkartma çabasına girdi, bizler anlayamadık. Özellikle, 2017 sonlarına doğru veya en geç 2018 başlarında NVIDIA GeForce GTX 2000 serisinin piyasaya çıkması beklenirken, birden bire NVIDIA GeForce GTX TITAN Volta görmek oldukça ilginç olacaktır ekran kartı takipçileri için.

Bu kart hakkında sizlerin de yorumlarını bekliyor olacağız. Sizce, ekibin bu kadar sık bir şekilde ekran kartı piyasaya sürüyor olması ne kadar normal? Peki, bu ekran kartını almayı düşünür müydünüz? Yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın! Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.