NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti: Assassin’s Creed Origins Edition göründü

NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti: Assassin’s Creed Origins Edition göründü

Kart oldukça hoş görünüyor.

ASUS yeni ekran kartı modelini Assassin’s Creed Origins temalı bir şekilde duyurdu. ASUS cephesinden gelen yeni duyuruya göre ekip, Ubisoft’un en yeni oyunu olan Assassin’s Creed Origins temalı bir NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti ekran kartı piyasaya sürecek. Şimdilik bu ekran kartının net teknik özellikleri ve fiyatlandırma detayları bilinmiyor fakat hem fiyatlandırmanın, hem de teknik özelliklerin stok NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti ekran kartından çok farklı olacağını zannetmiyoruz. Eğer bu ekran kartının neye benzediğini merak ediyorsanız, hemen aşağıdaki görsellerden rahatlıkla görebilirsiniz.

NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti: Assassin’s Creed Origins Edition göründü

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın