NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti kartlarının performans sonuçları sızdırıldı

NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti kartlarının performans sonuçları sızdırıldı

Bu kart daha resmi olarak NVIDIA tarafından duyurulmadı bile.

NVIDIA ekibinden henüz resmi olarak duyurusunu alamadığımız NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti kartlarının performans sonuçları sızdırıldı. AotS veri bankasında ortaya çıkan bu performans sonuçlarının aslında ortaya çıkması oldukça doğal çünkü bu sızdırmalar, şirketin bu ekran kartını yakın bir zamanda duyuracağını işaret ediyor. AotS üzerinde çıkan performans sonuçlarında ise NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti kartının değeri 6200 olarak göründü. Bu değere ciddi anlamda hız aşırtma işlemine uğramış NVIDIA GeForce GTX 1070 kartları ulaşabiliyordu. Bu yüzden aynı ekran kartının iyileştirilmiş sürümünün 6200 vermesi doğal olarak görünüyor.

NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti kartlarının performans sonuçları sızdırıldı

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın