NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti ilk defa görüntülendi

NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti ilk defa görüntülendi

Kartın görüntülenen modeli Gigabyte ekibine ait.

NVIDIA tarafından henüz resmi bir şekilde duyurulmamış olan fakat her gün yeni bir detayını öğrendiğimiz NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti, bugün yine karşımıza çıktı. Çünkü bu sefer de direkt olarak kart görüntülendi. Sızdırılan kart görüntülerine hemen aşağıdan sizler de göz atabileceksiniz ama öncelikle küçük bir detay verelim: Görselleri sızdırılan bu NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti kartın modeli Gigabyte ekibine ait. Yani hemen aşağıdan görebileceğiniz bu kartın daha farklı bir modeli, farklı görünüme ve farklı teknik detaylara sahip olabilir. Tabii 2 model arasında uçurum gibi bir fark da olmayacaktır. Zaten ekran kartları ile arası olan oyuncular durumu biliyor.

NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın