NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti resmi olarak duyuruldu

NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti resmi olarak duyuruldu

Sonunda be arkadaş.

Son birkaç haftadır sürekli söylenti bilgilerini duyduğumuz NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti resmi olarak duyuruldu. NVIDIA tarafından yapılan bu duyuru sonucunda kartın ön siparişleri de açıldı ve ön siparişlerde şu an fiyat olarak 450 Dolar gibi bir etiket görüyoruz. Peki, kartın performansı bu fiyat etiketine değiyor mu? Bunun mahkemesini siz yapacaksınız muhtemelen. NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti; The Witcher 3: Wild Hunt, Deus Ex: Mankind Divided ve Rise of the Tomb Raider oyunlarında resmi olarak test edildi ve test sonuçlarında kartın, NVIDIA GeForce GTX 970 kartından tam 3 kat daha hızlı olduğu görüntülendi.

NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti resmi olarak duyuruldu

2432 CUDA çekirdeği ve Pascal mimarisi ile karşımıza çıkan yeni kart, 8 GB GDDR5 hafıza ile geliyor ve 1607MHz hızında çalışabiliyor. Eğer karta hız aşırtma işlemi uygularsanız, 1.4 kat gibi bir performans artışı görünüyor. Eğer bu performans ve özellikler sizlerin hoşuna gittiyse ve bilgisayarınızın ekran kartını güncellemeyi düşünüyorsanız, bu kartı satın alabilirsiniz. Yalnız NVIDIA üzerinden satın alım yaptığınız zaman ekran kartından maksimum 2 adet alabiliyorsunuz. Bu da şirketin stok sıkıntılarının devam ettiğini bizlere gösteriyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve Türk oyuncular tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın