NVIDIA GeForce 700M ile güçlendirilmiş yeni dizüstüler rekor kırıyor!

NVIDIA GeForce 700M ile güçlendirilmiş yeni dizüstüler rekor kırıyor!

Yeni nesil dizüstüler artık daha fazla GPU gücüyle %40 daha hafif ve daha ince.

NVIDIA bugün tüm dünyaya dizüstüler için geliştirilmiş NVIDIA GeForce GTX 700M serisini tanıttı. Yeni nesil oyun dizüstü bilgisayarları artık daha hafif, daha ince ve hiç olmadığı kadar performans canavarı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

nvidia-geforce-700m-gpu_advantages-650x0GeForce 700M serisi muazzam bir GPU gücü sunarak gelişmiş oyun teknolojisi ile yeni nesil oyun dizüstülerine kapı aralıyor.

Yeni oyun dizüstülerinin hepsi GeForce 700M GPU’larını kullarak şekilleniyor” diyor NVIDIA’da ürün menajeri ve başkan yardımcısı Rene Haas. “GPU bildiğimiz gibi herhangi bir oyun bilgisayarının kalbidir. Ve tüm baş sırada gelen OEM üreticileri GeForce GTX 700M’i seçerek döngüyü başlatıyor. GeForce GTX, oyunculuk demek; şimdi hiç olmadığından daha fazla.

Yeni GeForce GTX 700M GPU dizisi olarak;

  • GeForce GTX 780M – Dünyanın en hızlı dizüstü GPU’su
  • GeForce GTX 770M – Herhangi bir üründen en az %55 daha hızlı
  • GeForce GTX 765M – Razer tarafından dünyanın en ince dizüstü oyun sistemi seçildi; bir önceki rekor sahibinden %40 daha ince ve daha hafif.
  • GeForce GTX 760M – Herhangi bir üründen en az %30 daha hızlı

NVIDIA’nın Kepler mimarisini kullanarak geliştirilen 700M serisi dizüstünün oyun ve performansını zorlayarak eşsiz bir oyunculuk deneyimi sunuyor. Kullanıcıdan bağımsız olarak batarya ömrünü ayarlıyor, performans ve görünümü değiştirebiliyor – kısacası şimdiye kadar görülmemiş bir dizüstü oyun deneyimi sunacak bir GPU’ya sahip.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR
  • NVIDIA Optimus teknolojisi ile GPU’yu istediğiniz zaman aktif ederek ekstra uzun batarya ömrü,
  • NVIDIA GeForce Experience yazılımı ile oyun içi otomatik ayarlarla en iyi oyun deneyimi, tüm GeForce yazılımlarını güncel tutarak kullanıcıya özel dizüstü ayarları,
  • NVIDIA GPU Boost 2.0 teknolojisi ile GPU’nun çalışma hızını ayarlayarak maksimum derecede performans.

NVIDIA GeForce GTX 700M GPU’larına yer verecek dizüstü imalatçıları olarak Acer, Asus, Clevo, Gigabyte, MSI, Razer ve Toshiba duyurularını yaptılar bile. Yakında daha fazla markanın GTX 700M serisini bünyelerine alacağını düşünüyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.