Türkiye

NVIDIA GeForce 398.82, WoW Battle for Azeroth ve Monster Hunter World için

NVIDIA GeForce 398.82, WoW Battle for Azeroth ve Monster Hunter World için

NVIDIA çalışıyor.

Gün geçtikçe yepyeni oyunlar çıkışını gerçekleştiriyor. Tabii, yepyeni içerikler de gelmeye devam ediyor. Çıkışını gerçekleştiren oyunlarla birlikte, bir de ekran kartları için yeni yazılım güncellemeleri yapılıyor. Yazılım güncellemeleri sayesinde de, ekran kartlarının oyunları çok daha iyi ve düzgün bir şekilde çalıştırması hedefleniyor. Günümüzde öne çıkan oyunlardan WoW Battle for Azeroth ve Monster Hunter World için de NVIDIA GeForce 398.82 versiyonlu yazılım mevcut.

NVIDIA GeForce 398.82, WoW Battle for Azeroth ve Monster Hunter World için

NVIDIA GeForce 398.82, sadece WoW Battle for Azeroth ve Monster Hunter World için gelmiyor

Elbette yeni yazılımlar oyunların çok daha iyi çalışmasını sağlıyor fakat çıkarılan yazılım güncellemeleri, sadece o anda öne çıkan oyunları desteklemiyor. NVIDIA GeForce 398.82 de, sadece WoW Battle for Azeroth ve Monster Hunter World için gelmiyor demek istiyoruz. Aynı zamanda, birçok soruna da el atıyor. Hemen aşağıda, yeni gelen yazılım güncellemesinin yeni neler getirdiğini sizler için listeledik. Bu listede bulunanların dışında, bir de çözülen birtakım sorunlar mevcut.

NVIDIA GeForce 398.82 ile yapılan değişiklikler

  • WoW Battle for Azeroth ve Monster Hunter World desteği getirildi.
  • Call of Duty Black Ops 4 ve World of Warcraft için SLI profilleri güncellendi veya getirildi.
  • Monster Hunter World için 3D Vision profili getirildi fakat önerilmiyor.
  • nView 149.21, HD Audio Driver 1.3.37.4, NVIDIA PhysX System Software 9.17.0524, GeForce Experience 3.14.1.48 ve CUDA 9.2 güncellemeleri getirildi.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın