Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.07.2017

Unreal Engine‘in resmi internet sayfasında yapılan bir duyuru ile, Unreal Engine kullanan geliştiricileri gerçekten sevinecek bir haber verildi. Duyuruda verilen bilgilere göre, NVIDIA EDGE Program isimli bir programa göre, Unreal Engine kullanarak muhteşem işler başaran bireylere ve ekiplere NVIDIA GeForce GTX 1080 ve NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti veriliyor. Eğer aklınızda geliştirici olmak gibi bir plan varsa ya da zaten halihazırda bir geliştiriciyseniz, haberimizin en sonunda belirttiğimiz yolları izleyerek siz de bu ekran kartlarından bir tanesini kazanma şansını elde edebilirsiniz.

Unreal Engine, NVIDIA EDGE Program

Şu anda yürürlükte olan program, her ay 3 adet projeyi seçecek ve seçilmiş olan projeleri geliştiren ekiplere veya bireylere, belirtilmiş olan yüksek seviye 2 karttan bir tanesini, geliştiriciler işlerini çok daha rahat yapabilsin diye hediye edilecek. Program tarafından seçilen projelerin hem Unreal Engine, hem de NVIDIA blog sayfalarında paylaşılarak projelerin reklamlarının yapılması ve daha fazla duyulması da, yine bu programın içerikleri arasında.

İlk ödüller, Temmuz 2017 ayının sonunda belirlenecek olan bireylere veya ekiplere verilecek ve bu ödüllerin duyuruları da yapılacak. Geliştiricileri gerçekten başarılı bir şekilde desteklediğini düşündüğümüz bu program, yapılan duyuruda belirtilen tarihe göre 2018 yılının yaz sonunda bitecek. Eğer bir Unreal Engine kullanan bir geliştiriciyseniz ve böylesi güçlü bir oyun motorunu rahatça kullanabileceğiniz güçlü bir sisteminiz yoksa, bu programa katılmayı kesinlikle ihmal etmeyin.

Eğer NVIDIA EDGE Program isimli programa katılmak istiyorsanız, geliştirdiğiniz ürünün oyun motoru üzerinden kaydedilmiş olan videolarını Twitter, Facebook ve Instagram üzerinden paylaşmanız gerekiyor. Ayrıca, paylaştığınız gönderilere de Unreal Engine ve NVIDIA hesaplarını etiketlemeniz gerekiyor. Resmi hesapları hemen aşağıda sizlerle paylaştık, projelerinizi göstermeyi ve böylesi güçlü ekran kartlarından herhangi bir tanesine sahip olma şansını kaçırmayın.

Şirketlerin resmi sosyal medya hesapları

Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.