Türkiye

NVIDIA, Çinli Counter-Strike: Global Offensive takımı TYLOO’yu GeForce Esports listesine ekledi

NVIDIA, Çinli Counter-Strike: Global Offensive takımı TYLOO’yu GeForce Esports listesine ekledi

TYLOO, canlı yayınlarında ortalama 1 milyonu aşan izleyicisiyle güçlü bir takipçi ağına sahip.

NVIDIA, dünyanın önde gelen Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) takımlarından biri olan Çinli TYLOO’yu, GeForce Esports listesine eklediğini duyurdu. Asya’nın en iyi CS: GO takımlarından biri olan ve 2016’da 16 CS: GO turnuvasını kazanan TYLOO, geçen sene The China Cup’ta şampiyon oldu. TYLOO, canlı yayınlarında ortalama 1 milyonu aşan izleyicisiyle güçlü bir takipçi ağına sahip. GeForce Esports listesi üyesi olan TYLOO, ödüllü GeForce 10 Serisi GPU’lara ve diğer performans donanımlarına sahip olacak. NVIDIA’nın Esports stüdyolarında antrenman yapma önceliği kazanan takım, ayrıca NVIDIA’dan teknik ve lojistik destek alacak. NVIDIA, TYLOO’nun başarısı için tüm araçlara ve desteğe sahip olmasını amaçlıyor.

NVIDIA, Çinli Counter-Strike: Global Offensive takımı TYLOO'yu GeForce Esports listesine ekledi

2007’de kurulan TYLOO’nun ekip üyeleri arasında Hui “DD” Wu, Ke “Mo” Liu, HaoWen “somebody” Xu, Hansel “BnTeT” Ferdinand ve Endonezya’dan gelen en yeni üye olan Kevin “Xccurate” Susanto bulunuyor. Kuruluşunun temelinde oyun teknolojisi bulunan NVIDIA’nın oyun tutkusu, sponsorluktan daha fazlasını içererek tüm e-spor endüstrisine dokunuyor. NVIDIA, yayıncılar, oyuncular, takımlar ve turnuva operatörleriyle çalışıyor ve e-spor toplulukları arasındaki yerini sağlamlaştırıyor.

1999 yılında GPU’YU dünyaya tanıtan NVIDIA, bilgisayar oyunu pazarındaki büyümeyi tetikleyerek, modern bilgisayar grafiklerini yeniden tanımladı ve paralel hesaplamayı kökten değiştirdi. Yakın zamanda ise GPU derin öğrenme, dünyayı algılayıp anlayabilen bilgisayarlar, robotlar ve sürücüsüz otomobillerde beyin işlevini gören GPU ile modern Yapay Zekayı (yeni hesaplama çağı) dünya ile buluşturdu.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın