NVIDIA Ansel teknolojisi ile alınan Pro Evolution Soccer 2018 görselleri kusursuz görünüyor

NVIDIA Ansel teknolojisi ile alınan Pro Evolution Soccer 2018 görselleri kusursuz görünüyor

NVIDIA Ansel gerçekten gücünü gösteriyor.

Hani bazı oyunlar çıkmadan önce oyuna ait bazı görseller yayımlanır. Bu görseller genelde Adobe Photoshop üzerinde veya benzer programlar ile düzeltilmiş, grafiği daha göze hoş gelen bir hale getirilmiş görseller olur. Bazen de karşımıza öyle görseller çıkar ki, direkt oyun içinden alınmıştır ve doğal olarak güzel görünür. Fakat oyuna girdiğiniz zaman işte o anlarla karşılaşamazsınız. NVIDIA Ansel teknolojisi ise tam olarak bizlere bahsettiğimiz o görselleri alma şansı yakalatıyor. VG247 çalışanlarından olan Alex Donaldson, NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti  ekran kartı ile NVIDIA Ansel teknolojisini birleştirdi ve kendisini Pro Evolution Soccer 2018 oyununun içine bıraktı. Bu teknoloji ile birleşen PES 2018 ise kusursuz görünüyordu.

PES 2018

PES 2018 içerisinde NVIDIA Ansel ile biraz oynayıp, çok güzel görseller yakalamayı başaran Alex Donaldson, bunları da doğal olarak bir haber ile paylaştı. Bizler de bu görselleri sizlere sunmak istedik. Eğer dilerseniz hemen aşağıdaki galerimizden sizler de NVIDIA Ansel teknolojisi ile alınan Pro Evolution Soccer 2018 görsellerine göz atabilirsiniz efendim. Son olarak söyleyeyim, bu görsellerde oyunun çözünürlüğü doğal 4K ve grafik ayarları da en kalitelide.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın