Nürburgring’de Pokémon avlayabilirsiniz!

Nürburgring’de Pokémon avlayabilirsiniz!

Saatte 200 km ile giderken Pokémon avlamak ister misiniz?

Sorumuzun cevabı; evet! Avlayabilirsiniz. Nürburgring bu iş için biçilmiş kaftan olmayabilir ama bu, orada Pokémon GO oynayamayacağınız anlamına gelmiyor. Gran Turismo ve benzeri oyunları oynamış olanlar zaten biliyordur. Bilmeyenler için hatırlatalım; Nürburgring, Almanya’da bulunan ve düzlükleriyle ünlü bir yarış pisti. Burada, son model spor arabalarla gezerken Pokémon yakalamak mümkün.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Boosted Boris isimli araba meraklısı YouTube kullanıcısı bunu bizler için denemiş. Videodan da anlayabileceğiniz üzere Nürburgring’i BMW marka bir arabayla turlaması 269 Euro’ya patlıyor. Boosted Boris’in PokéTaksi adını verdiği, aslında ismi Ring Taxi olan arabalarla Nürburgring turu, anladığımız kadarıyla başka marka arabalarla da yapılabiliyor ancak tabi o seçenekler daha pahalı. Şimdi; buradan kalkıp, ta Almanya’lara gidip, Nürburgring’e girdikten sonra Pokémon’lar ilginizi çeker mi, bilemiyoruz fakat kesinlikle ilgi çekici bir etkinlik gibi görünüyor.

Popüler mobil oyunu her geçen gün daha fazla ülkede aktif oluyor. Dün Almanya, bugün İngiltere derken, Türkiye’nin mobil oyun piyasasındaki hatırı sayılır payını da düşünürsek 1-2 haftalık bir süre içerisinde oyunun Türkiye’de de aktif olacağını ön görüyoruz. Siz siz olun, aman Pokémon avlayacağız derken etrafınıza bakmayı ihmal etmeyin. Özellikle de taşıt kullanırken. İyi avlanmalar.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.