Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 30.08.2021

No More Heroes yaratıcısı olan Goichi Suda bazı önemli açıklamalar yaptı. Goichi Suda, IGN ile konuşması sırasında bir Deadpool oyunu yapmak istediğini belirtti. Bunun yanında Suda51 ismiyle de bilinen Goichi Suda, önümüzdeki 10 yıl içerisinde 3 yeni oyun çıkaracaklarını söyledi.

No More Heroes yaratıcısı Suda, Deadpool oyunu için oldukça hırslı

Suda, bir çevirmen aracılığıyla IGN’e, “halihazırda geliştirilmekte olan birçok oyun var,” dedi ve “önümüzdeki 10 yıl için çalıştığımız ve şimdiden planladığımız üç orijinal IP’ye sahibiz. Yani Grasshopper’dan birçok yeni, ilginç orijinal IP’yi kesinlikle dört gözle bekleyebilirsiniz. Elbette başka planlarımız da var. Onları hayata geçirmek için çok çalışıyoruz.

“Bununla birlikte ayrıca Marvel ile birlikte bir Shatterstar veya Deadpool oyunu yapmayı çok isterim. Ek olarak Quicksilver bile mümkün. Benim için farketmez.”

Disney’in oyun tarafının üst düzey bir yöneticisi geçen yıl şirketin daha fazla karakter ile oyun geliştirebileceğine sıcak baktıklarını açıklamıştı. Jedi: Fallen Order ve Marvel Spider-Man oyunlarının başarılı başarılı olmuştu. Sonrasında Disney’in Başkan Yardımcısı Sean Shoptaw “karakterleri ve oyunları yeniden düzenleyebiliriz” dedi.Ana No More Heroes serisinin üçüncü ve görünüşte son oyunu geçen hafta piyasaya çıkmıştı. Bunun ardından Suda, dizinin bittiğini Twitter üzerinden ilan etti.

Geçen ay Suda, Reddit’te Deadly Premonition yaratıcısı Swery65’le daha önce 2019’da bir canlı yayına katılmıştı. Canlı yayın sırasında yalnızca Hotel Barcelona isimli bir oyundan bahsedilmişti. Bu korku oyununu yapmak için ekip kurmak istediğini doğruladı. Oyun hakkında konuşan Suda “Covid sırasında bile, Hotel Barcelona’nın nasıl gerçekleşeceği konusunda en az 2 ila 3 ayda bir Swery65 ile iletişime geçiyorum. Gerçekten zamanlamaya bağlı, çünkü o dönem, yaptığım işi büyük ölçüde etkiliyor.” dedi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.