Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Aslı Hürüze Arı, Editör Yazım tarihi: 05.06.2021

XSEED Games, No More Heroes 1 ve 2 oyunları için Eğlence Yazılımı Derecelendirme Kurulu olarak da bilinen ESRB’e başvurdu. ESRB kurulu Aralık 2020’de PC için No More Heroes 1 ve 2’yi derecelendirdi. Derecelendirmenin sonuçlarının ardından 4 Haziran 2021’de XSEED Games, No More Heroes 1 ve 2 için PC çıkış tarihi olarak 9 Haziran 2021 tarihine işaret edildi. Uzun süredir çıkması beklenen bu oyunun çıkış tarihinin yanında bir de oyunların fragmanını da yayımlandı.

No More Heroes 1 ve 2 PC çıkış tarihi 9 Haziran 2021

Xseed Games, Square Enix USA’ın eski üyeleri tarafından Kasım 2004’te kurulan bir Amerikan video oyun şirketidir. Daha sonra, video oyunları ve ilgili malzemeler için yerelleştirme ve yayınlama hizmetleri sunan Japon oyun şirketi Marvellous’un bir yan kuruluşu oldu. Birçok sevilen video oyun serileri hazırladı.

No More Heroes 1 2007’de, No More Heroes 2 ise 2010 yılında piyasa sürüldü. No More Heroes 1 PS3, Xbox 360 ve Nintendo Switch için uyarlanırken, No More Heroes 2 ise, Nintendo Wii dışında sadece Nintendo Switch’e gelmişti. No More Heroes 1 ve 2 aksiyon ve macera oyunu olarak geliştirildi. Bu oyunların her ikisinde de baş karakter, emekli bir suikastçı olan Travis Touchdown yer alıyor.

Oyuncular, oyunda Travis Touchdown olarak görevleri üstleniyor. Nintendo Wii konsolu olmayan oyuncuların Travis Touchdown ile tanışması ve bu deneyimleri yaşaması için oyunların PC için gelmeleriyse büyük bir fırsat oldu. Bu arada her iki oyununda konsol için tasarlandığını, fare ve klavye için tasarlanmadığını da unutmayın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.