Menü
https://leadergamer.com.tr/zlatan-ibrahimovicin-ismini-artik-video-oyun-sektorunde-de-gorecegiz/
WWE No Mercy 2016 16 Eylül 2016 23:15

WWE No Mercy 2016 maçları hakkında söylentiler ortaya çıktı

Belli olan maçlar bir yana, tahmin edilen maçlar biraz farklı olacak.


WWE Backlash 2016 geldi ve geçti. Bu etkinlik, SmackDown Live’ın kendine ait ilk PPV etkinliği olarak anılıyordu. WWE No Mercy 2016 ise WWE Clash of Champions’dan 2 hafta sonra gerçekleşecek olan, SmackDown Live’ın kendine ait 2. PPV etkinliği olma özelliğini taşıyor. Peki, bu gecede ne gibi maçlar göreceğiz? Aslında daha önceden WWE Dünya Şampiyonluğu ve SmackDown Bayanların Şampiyonluğu maçları duyurulmuştu. Fakat bu haberimiz, henüz duyurulmamış maçlar hakkında.

WWE No Mercy 2016

The Wrestling Observer tarafından gelen raporlara göre, herkesin tahmin ettiği SmackDown Takım Şampiyonluğu maçı, şampiyonlar ile The Usos arasında gerçekleşecek. WWE’nin planları arasında The Usos’un 2. şampiyon olması bulunuyor fakat bu galibiyet, WWE No Mercy 2016’da mı gelecek, yoksa daha sonraki PPV etkinliklerinde mi gelecek, henüz bilinmiyor. Bunun üzerine, şampiyon olan The Usos’lardan takım kemerlerinin kısa bir süre sonra American Alpha alacak. American Alpha’nın uzun bir şampiyonluk dönemi geçirmesi de bekleniyor.

Bir diğer elde ise Kıtalararası Şampiyonluk duruyor. Şu sıralar The Miz’in elinde bulunan bu kemer, WWE No Mercy 2016 sırasında yine Dolph Ziggler’a karşı korunacak fakat gerçekleşecek olan bu maç, kafes maçı olacak. Bunun nedeni ise, Maryse’in maça müdahale etmesini engellemek. Bahsettiğimiz bu planların değiştirilme ihtimali de bulunuyorken, bu maçları görmek gerçekten eğlenceli olacaktır efendim. Bu etkinliği merakla bekliyoruz!

Diğer WWE haberlerimize de göz atın!

Kaan GEZER Editör