No Man’s Sky için gelen yeni fotoğraf modu ile oyuncular harikalar yaratıyor

No Man’s Sky için gelen yeni fotoğraf modu ile oyuncular harikalar yaratıyor

Birbirinden güzel görseller alınmış.

Uçsuz bucaksız bir evren vaat eden oyun No Man’s Sky, başarısız çıkışının ardından telafi için hamlelerine devam ediyor. Oyuna eklenen fotoğraf modu ile oyunculara, gördükleri
ilginç canlıları, yeni yapıtları ve devasa evrendeki mükemmel anları yakalayarak fotoğraflama imkanı sunuyor. Bu fotoğrafların hepsini, birazdan hemen aşağıdaki galerimizden görebileceksiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

No Man's Sky için gelen yeni fotoğraf modu ile oyuncular harikalar yaratıyor

Bu hafta yayımlanan, 1.2 versiyonlu Pathfinder yaması ile oyuna eklenen fotoğraf modunda bir çok yeni kullanışlı özellik bulunuyor. Bunlar, oyuncuların kamerayı, gemilerinin etrafında istediği gibi çevirerek en iyi açıyı yakalaması, oyun içi zamanı değiştirerek en iyi atmosferi yaratması ve hava koşullarını değiştirerek fotoğraf çekilecek alanı tam olarak hayallerindeki hale getirebilecek, kullanışlı araçlara da bu mod ile kavuşmuş oldular. Bu modu oluştururken iyi bilinen bir oyun fotoğrafçısı olan, DeadEndThrills ile çalışan ekip, yine aynı kişinin çektiği muhteşem fotoğrafların bir kaçını da internet sitelerine eklemiş durumda. Bu fotoğrafları yine Hello Games’in internet sitesine uğrayarak bulabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

f47kpu3unvml9bbqoxhd

xwzy4n65isgm0tatukz8

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.