No Man’s Sky, PC oyuncularını biraz üzecek!

No Man’s Sky, PC oyuncularını biraz üzecek!

Galiba biraz daha dişimizi sıkmamız gerekecek.

Çok uzun zamandır beklenen ve daha önce olaylı bir ertelenme yaşayan No Man’s Sky, PC oyuncularını biraz üzecek ve beklenenden geç çıkacak gibi gözüküyor. Biz oyuncular, doğal olarak oyunun PC çıkışını konsol ile aynı anda yapacağını düşünüyorduk ancak hem oyunun internet sayfasında hem de Steam’de oyunun çıkışına dair düşündüğümüzden farklı bilgiler mevcut.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

maxresdefault

Oyunun çıkış tarihi konsol versiyonları için bölgesel zaman farklılıkları hesaba katılınca büyük ihtimalle aynı anda açılacak olması gayet normal olarak gözükse de, PSN çıkışı Kuzey Amerika için 9 Ağustos 2016 ve Avrupa için 10 Ağustos 2016, Steam UK sayfasında 12 Ağustos 2016 olarak gözükmekte. Kafa karıştıran olay ise oyunun Kuzey Amerika’da Steam için çıkış tarihinin hala 9 Ağustos 2016 olarak gözükmesi.  Durumun, No Man’s Sky’ı yıllardır sabırsızlık ve büyük bir heyecanla beklemekte olan çoğu PC oyuncusu tarafından kötü karşılanacağı kesin bir durum olmasına rağmen yapımcılar tarafından hala bir açıklama gelmiş değil.

Bu durumun hata olması ihtimali ile birlikte PC sürümünün ufak detaylandırma ve ayarlara da ihtiyacı olabilir.  Umarız yıllardır beklediğimiz No Man’s Sky, PC oyuncularını 2 gün daha bekletmez ve biz de kendimizi 2 gün boyunca karanlık odalarımıza hapsetmek zorunda kalmayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.