No Man’s Sky nihayet tamamlandı!

No Man’s Sky nihayet tamamlandı!

Biraz daha ertelenseydi olay çıkardı herhalde.

Daha önce iki kez ertelenen, oyuncuların farklı ütopyası ve evreninde tanıdığı özgürlük ile dikkatini çeken Hello Games’in geliştirdiği No Man’s Sky, sonunda tamamlandı ve çıkışını yakın zamanda yapacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

No-Mans-Sky-4K-Wallpaper

Bu sevindirici haberi, Hello Games’in patronu Sean Murray’in Twitter aracılığıyla paylaştığı fotoğrafla öğrenmiş bulunmaktayız. 4 yıllık bir maceranın ardından, mütevazı takımıyla gurur duyduğunu söyleyen Sean Murray, oyunun tamamen hazır durumda olduğunu belirtmiş.

Kendine has yapısı ve gemimiz ile farklı gezegenlerde farklı yaşam formlarını keşfedeceğimiz No Man’s Sky için en başından beri çok heyecanlıyız. Çoklu oyuncu modu da olacağı söyleniyor, fakat Hello Games bu konuda ser verip sır vermiyor. No Man’s Sky macerasında, oyuncular devasa bir evrende yeni gezegenler keşfedecek, topladıkları mühimmatla ellerindeki ekipmanları geliştirecek ve ticaret yapabilecek. Ortaya çıkaracakları ekosistemlere birer tehdit durumunda olurlarsa, kanun kaçağı damgası yiyecekler. Daha önce kimsenin keşfetmediği şeyleri gün yüzüne çıkarıp, evrende izlerini bırakacaklar. 9 Ağustos 2016 tarihinde PC ve PlayStation 4 platformları için piyasaya sürülecek oyunu büyük bir merak ve heyecanla bekliyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.