No Man’s Sky kutulu kopyası 2.000 dolardan alıcı bekliyor

No Man’s Sky kutulu kopyası 2.000 dolardan alıcı bekliyor

No Man's Sky'ın çıkışına 2 hafta kaldı ve birçok oyuncu bu oyun için heyecanlanıyor. Fakat bazı oyuncuların eline bu oyun geçmiş bile. Öyle ki, bir kişi eBay üzerinden 2,000 dolara satmaya başladı bile oyunu.

No Man’s Sky’ın çıkışına 2 hafta kaldı ve birçok oyuncu bu oyun için heyecanlanıyor. Fakat bazı oyuncuların eline bu oyun geçmiş bile. Öyle ki, bir kişi eBay üzerinden 2,000 dolara satmaya başladı bile oyunu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sizlerin de hemen yukarıdaki linkten ulaşabileceği gibi, bu listeleme şu sıralar kaldırılmış durumda. Çünkü yukarıdan gördüğünüz görseldeki kutulu kopyanın da, satış listelemesinin de sahte olduğu ortaya çıktı. Bir Twitter kullanıcısı olan milkybar1983, Twitter üzerinden bunların sahte olduğunu kanıtladı. Bunu anlamak ise aslında oldukça kolay çünkü, kutunun içerisindeki kitapçıkta çıkış tarihi eski bir tarih ve başka hatalar da bulunmakta.

10 Ağustos 2016 tarihinde PlayStation 4 için, 12 Ağustos 2016 tarihinde ise PC için çıkışını gerçekleştirecek olan No Man’s Sky, görülen o ki bizleri bekletmeye devam edecek. Fakat beklemeye değer. Boşa 2,000 dolar harcamaktan iyidir!

Kaynak

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.