Menü
https://leadergamer.com.tr/amd-ryzen-threadripper/

No Man’s Sky

Yapımcı Hello Games
Dağıtımcı Hello Games
Tür
Çıkış Tarihi 10 Ağustos 2016
No Man's Sky 10 Ağustos 2017 18:14

No Man’s Sky için Atlas Rises güncellemesi bu hafta içinde çıkacak

Atlas Rises güncellemesi ile oyun ne kadar iyileşecek, merakla bekliyoruz.


No Man’s Sky için büyük bir güncelleme, haftanın sonu gelmeden oyunculara sunulacak. Yani, en azından Hello Games‘den gelen haberler bu şekilde. Geliştirici ekip olan Hello Games‘in söylediklerine göre, oyunun 1.3 sürümü, diğer bilinen adı ile Atlas Rises güncellemesi, ana hikayeyi geliştirme mevzusu üzerinde duracak. Hikaye dışında, gelen güncelleme sayesinde oyuncular bölgeler arası geçişlerini portal olarak da bilinen geçitler aracılığıyla yapabilecek. Ayrıca, geliştirici ekibin tanınan yüzü Sean Murray tarafından oyunculara bir mail de gönderildi.

Atlas Rises No Man's Sky

Gönderilen mailde, No Man’s Sky ve 1.3 güncellemesi olan Atlas Rises hakkında önemli bilgiler bulunuyordu.

Sean Murray tarafından yazılıp gönderilmiş olan mailde, “No Man’s Sky ilk çıktığından bu yana 1 yıl geçti ve bu yıl biz Hello Games için heyecan verici, yoğun ve duygusal geçti. Bir süre sessizdik, fakat dikkatle dinledik.” diyerek giriş yaptı. Ardından, “Bu yılı, ekibimizin çok önemsediği oyun için bedava güncellemeler yapmak üzerinde sıkı çalışarak harcadık.” dedi. Bu sözlerin ardından ise yeni güncelleme hakkında bilgi verdi.

Yolda olan güncelleme hakkında, “1.3 güncellemesi bu hafta çıkacak ve bütün No Man’s Sky kullanıcıları için bedava olarak sunulacak. Biz adını Atlas Rises koyduk. Güncelleme, No Man’s Sky‘ın ana hikayesini geliştirmeye odaklanıyor ve bölgeler arasında portallar aracılığıyla hızlı seyahat yeteneğini ekliyor. Güncelleme çıkmadan hemen önce, yama notları da mevcut durumda olacak. Ne yaptığımız, ne dediğimizden çok daha önemli, ama oyunun çıkışından bu yana, ara sıra ne söylediğimize daha çok dikkat ettik.” diyerek bilgi verdi.

Gönderilen mail, “Bizim için çok değerli olan sadık topluluğa ulaşmak ve kutlamak istedik. Bunu denemek için Waking Titan‘ı çıkardık. O kasetleri gönderdiğimizde ne beklememiz gerektiğini bilmiyorduk. Son 8 haftada, 174 ülkeden çeyrek milyon insan bir araya geldi, Citizen Science Division‘ı kurmak için paylaşılan gizem ve bilim-kurgu sevgisi ile birleşti. Gerçekte de sanalda da çok gezdiniz, karmaşık görevlerin altından kalktınız ve simülasyon teorisinin derinliklerini keşfettiniz. Yeni arkadaşlıklar edinildi ve sıkı fıkı olan bir topluluk yaratıldı. Her şeyden önemlisi de, tatlı bir hamsterın yeni bir evi oldu.” şeklinde ekibin aklından geçenlerden bahsediyordu.

Sean Murray, gönderdiği mailde son olarak, “No Man’s Sky‘ın kök hikayesinin bir parçası oldunuz. İzlemek büyük onurdu, ama bu daha başlangıç. Waking Titan‘ı takip etmişseniz de, etmemişseniz de, Citizen Science Division‘a kayıt olan ve resmi CSD forumlarında bize katılan herkese kapımız açık. Bizim yolculuğumuz devam ediyor. Bu yıl için teşekkürler. Umarız ki gelecek olan şey hoşunuza gider.” dedi. Açıkçasını soracak olursanız, Atlas Rises eğer hedeflendiği gibi hikayeyi geliştirebilirse, oyun bir tık daha güzel olacaktır. Bu yüzden, yeni gelecek olan güncellemeyi merakla bekliyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör