Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 26.05.2020

Hello Games ve Microsoft, No Man’s Sky oyununun Haziran 2020‘de Xbox Game Pass‘e sürüleceğini açıkladı.

Xbox Wire‘de duyurulan Xbox Game Pass üyeleri yakında oyunu “sonsuz prosedür tarafından oluşturulmuş” evrende 10 milyondan fazla Xbox Game Pass üyesi ile oynayabilecektir.

Oyun Temmuz 2018‘de Xbox One‘a gelmeden önce Ağustos 2016‘da Playstation 4 ve PC için piyasaya sürüldü.

Özgün olan derlememizde, No Man’s Sky yıldızlara ulaşmıyor ancak ışık yılı kadar kısa sürüyor. İnanılmaz derecede büyük ancak çoğu zaman kötü tasarlanmıştır.

no mans sky oyun

Ancak o zamandan beri Hello Games, devasa Beyond and Next güncellemeleri ve VR, çok oyunculu, yeni uzaylı yarışları, Exo-Mechs ve çok daha fazlası dahil olmak üzere oyun deneyimini geliştiren düzenli ücretsiz güncellemeler sağladı. Oyun bir açık dünya oyunudur. Oyuncular kendilerini ve uzay gemilerini geliştirebilirler.

Hello Games, The Last Campfire‘de başka bir oyun açıklamış olsalar da bu oyunu öngörülebilir gelecek için desteklemeye kararlılar bu nedenle Xbox Game Pass abonelerinin dört gözle beklemesi gerekecek.

Hello Games aynı zamanda Haziran ayında No Man’s Sky’ın Windows 10 PC sürümünü Microsoft Store‘ye getirecek.

Red Dead Redemption oyunun Xbox Game Pass’e gelmesiyle ilgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. En yeni haberlerden haberdar olabilmek için sitemizin üzerinden aşağıya doğru inen bildirim penceresine tıklayıp bildirimlerinizi açmayı unutmayınız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.