No Man’s Sky Xbox One sürümünün çıkış tarihi sızdırıldı

No Man’s Sky Xbox One sürümünün çıkış tarihi sızdırıldı

Amazon İtalya tarafından yapılan listeleme, bizi çıkış tarihine götürdü.

Eğer Amazon İtalya’nın listelemesi hatalı değilse, No Man’s Sky Xbox One sürümü için artık elimizde bir çıkış tarihi var. Uzun bir süredir geliştirilmekte olan ve oyunda dair beklentileri yeniden yükselten Xbox One sürümünün yaz aylarında çıkması zaten bekleniyordu. Elimizde net bir tarih olmasa da, mantıklı tek çıkış aralığı 2018 yazı olduğundan gözler önündeki seçenek de bu olarak görülüyordu. Amazon İtalya, elindeki bilgiyi daha fazla saklayamamış olacak ki No Man’s Sky’ın Xbox One sürümünün çıkış tarihini listeledi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

No Man's Sky

IGN tarafından fark edilen ve raporlanan bu bilgi, Amazon İtalya kaynaklı olduğu için güvenilir olarak değerlendirilebilir. Yaz aylarına dair tahminimizi, 29 Haziran 2018 tarihini vererek kesin hale getiren bu bilgiye hala ulaşılabiliyor. Yaz sezonunda çıkış yapması planlanan pek çok oyundan farklı bir yapıya sahip olduğu için avantaj elde edecek olan No Man’s Sky, Xbox One sürümü ile beklentileri karşılamayı başarabilirse kötü gidişatı tersine çevirebilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İçerik olarak PlayStation 4 ve PC platformlarındaki her şeyi taşıyacak olan oyun, şimdiye kadar çıkış yapmış her bir unsuru bulunduracak. Bunun yanı sıra, 4K çözünürlük ve HDR desteği de oyunun Xbox One sürümünün getirdiği teknik yenilikler arasında yer alacak. Geliştiriciler, Xbox One sürümünün getireceği güncellemenin şimdiye kadarki en kapsamlı güncelleme olacağını belirtseler de henüz detaylı bir açıklama bulunmuyor. Xbox One konsolunuzda No Man’s Sky’a bir şans daha vermeye ve uzaya yeniden çıkmaya hazır mısınız?


No Man’s Sky
No Man's Sky İnceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.