No Man’s Sky: Atlas Rises ile en sonunda çoklu oyuncu modu geldi

No Man’s Sky: Atlas Rises ile en sonunda çoklu oyuncu modu geldi

Atlas Rises güncellemesi ile birlikte birçok ilgi çekici içerik daha geliyor.

No Man’s Sky, Hello Games tarafından ilk çıkarıldığında verilmiş olan sözlerin resmen hiçbirinin tutulmadığını görmüştük. Resmen reklamlar ile bir oyunun yükselişini ve tutmadığı sözlerden dolayı da düşüşünü görmüştük. Bu durum Hello Games ekibinin içine oturmuş olacak ki, oyun 12 Ağustos 2016 tarihinde çıktı ve o günden beri geliştirici ekip sürekli oyunun üzerinde çalışıyor. Ek paket büyüklüğünde gelen güncellemeler oyunu bir tık daha yukarı taşımayı başarmıştı. Bugün yayımlanan Atlas Rises duyuru videosu ile de, yolda olan güncellemenin detayları açıklık kazandı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Atlas Rises No Man's Sky

Atlas Rises güncellemesi, birçok içeriği beraberinde getiriyor. Bunlardan en önemlisi de çoklu oyuncu modunun geliyor olması. Yayımlanan videonun en sonunda da görebildiğiniz üzere, birçok kişi bir gezegen üzerinde beraber keşif yapıyor. Güncellemenin bizlerle buluşacağı tarih konusunda da Hello Games tarafından yapılan açıklamalardan yola çıkabiliriz. Yama notları yayımlandıktan kısa bir süre sonra No Man’s Sky‘ın yeni güncellemesi gelecekti ve aynı zamanda yarın, yani 12 Ağustos 2017 tarihi oyunun çıkışının 1. yıl dönümü. Bu sebeplerle yamanın yarın biz oyunculara sunulacağını söylemek mümkün.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.