Nioh 2 PC güncellemesi ile klavye ve fare ayarları düzeltildi

Nioh 2 PC güncellemesi ile klavye ve fare ayarları düzeltildi

Yüzler güldü.

Nioh 2 The Complete Edition’a gelen PC güncellemesi ile klavye ve fare ayarları sonunda düzeltildi. PC platformunda klavye ve fare ile oyunu oynamaya çalışan oyuncular, oyun çıktığı günden beri bu güncellemeyi bekliyordu. Nioh 2 The Complete Edition çıkışını yapalı bir ay oldu. Oyun, içinde vahşetin bol olduğu bir rol yapma oyunu olarak biliniyor. Ancak, oyuncuların yaşadığı problemler ve teknik aksaklıklardan dolayı oyuncular, vahşeti farklı şekilde yaşadı, diyebiliriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Nioh 2 The Complete Edition PC güncellemesi klavye ve fare ayarlarına ne yenilikler getirdi?

Önceden, hangi kontrol şemasını kullanırsanız kullanın, oyun yalnızca kontrolcünün düğmelerini gösteriyordu. Koei Tecmo, Nioh 2 The Complete Edition’un en son güncelemesini, oyunun Steam sayfasında duyurdu. Güncelleme sayfasında yazan, “Klavye ve fareler için destek eklendi.” cümlesi oyuncuları heyecanlandırdı. Tüm oyuncular, System – Keyboard & Mouse Settings – Control Icons yolunu kullanarak, klavye ve fare ayarlarına ulaşabilir. PlayStation simgelerinin karşısında, PC sembollerinin bulunduğunu görebilirsiniz.

Ayrıca, yapımcılar fotoğraf modu için de bir ayar çekmiş. Keyboard & Mouse Settings ayarları içerisindeki Key Configuration bölümünden, kamera ayarlarına ulaşabilirsiniz. Burada yapacağınız ayarlar ile farenizi fotoğraf modu için kullanabilirsiniz. Nioh 2 The Complete Edition, hassas ve karmaşık hareketler yapmayı gerektiren bir oyun olmasına rağmen, klavye ve fare için uygun tuş desteklerini bulundurmaması garip bir durumdu. En azından, bir problem daha çözüldü ve oyuncular istediğini aldı.


Nioh 2
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.