Menü
https://leadergamer.com.tr/cuphead-xbox-one-pc/
Nintendo Switch 5 Temmuz 2017 9:18

İnsanlar, Nintendo Switch konsollarını soğutmak için farklı farklı yollar buldu

Bu sıcak yaz aylarında, Nintendo Switch de en az bizim kadar yanıyor.


Aylardan yine yaz ve maalesef havalar inanılmaz sıcak. Normalde serin olan bölgelerde bile sıcaklar dayanılmaz bir hal almaya başladı. Yanıyoruz artık, resmen kavruluyoruz, fakat tek yanan, kavrulan biz değiliz. Nintendo Switch konsolları da bu yıl iyice azıtan sıcaklardan nasibini aldı. Neyse ki insanlar yaratıcı ve bir sorun olduğunda birileri illa geçici de olsa bir çözüm bulmayı başarıyor. Eğer elinizde bir Nintendo Switch varsa ve bu yaz günlerinde fazla sıcak olmasından şikayetçiyseniz, haberimizin en altında bulunan video tam size göre demektir.

Nintendo Switch

Öncelikle belirtmemiz gerekli ki, video tamamen Japonca, fakat dili bilmeyi gerektirecek bir şeyler yok. Zira videoda yapılan tek şey, Opolar diz üstü bilgisayar soğutucusunu Nintendo Switch‘e bağlamak. Elbette bulunan tek çözüm bu değil, insanlar ellerindeki konsolları soğutmak için farklı farklı yollara başvurmuş. Başvurulan yollardan bir tanesi de, cihazın ısınan kısmına ıslak peçete koymak. Tabii, bu kadarla sınırlı değil. Peçetenin yere gelen kısmı bir kap suda ve cihazın peçeteli kısmının karşısında da bir pervane. İşe yarıyor mu, yaramıyor mu bilemiyoruz, fakat kesinlikle tavsiye ettiğimiz yöntemlerden biri değil, sakın böyle bir şey denemeyin.

Tüm bunların haricinde, En iyi PS4 oyunları yazımıza, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör