NGP Çıkış Oyunları Doğrulandı

NGP Çıkış Oyunları Doğrulandı

Sony az önce NGP için E3 öncesi detayları sundu, çıkış oyunlarını açıkladı.

Sistemde ilk günden itibaren oynanabilecek oyunlar şu şekilde:

Uncharted: Golden Abyss: Bend Studios tarafından geliştirilen oyunda, serinin eski oyunlarından alıştığımız tarzda macera geri dönüyor. Oyun aynı zamanda dokunma ve eğilme hareketlerini de oyuncularla tanıştıracak.

wipEout 2084: Wipeout HD Fury oyuncularıyla da oynayabileceğiniz bu oyun, yerçekimsiz yarışların başlangıçı olan, Wipeout serisi için “yakın gelecek” sayılabilecek bir dönemde geçecek.

Little Deviants: “Delifişek” maceralardan oluşan bu oyun, NGP’nin arka dokunmatik alanı, ön ve arka kameraları, mikrofonu dahil birçok özelliğini kullanacak.

Reality Fighters: Aşırı gerçekçi bir dövüş oyunu olan bu oyunda, kameralarla kendinizi yakalayıp dünyadaki diğer dövüşçülere meydan okuyorsunuz.

Super Stardust Delta: Bu oyun iki analogu, dokunmatik kısımları ve hareket algılama teknolojisini kullanıyor.

Sound Shapes: Bu platform oyununda, diğer NGP kullanıcılarıyla şarkı söyleyebilecek, besteleyebilecek ve çalabileceksiniz. Dokunmatik ekranı kullanarak müzik yapacak ve onu toplulukla paylaşacaksınız.

Hustle Kings: Tıpkı PSN versiyonu gibi, sadece elle tutulanı ve dokunmatik ön ve arka ekranlar sayesinde kontrol hassaslaştırılmış.

Everybody’s Golf: ClapHanz çevrimiçi de oynayabileceğiniz bu golf oyununa dokunmatik kontrolleri de eklemiş.

Resistance Retribution: PS Store’dan PSP oyunlarını da oynayabileceksiniz. Buna James Grayson’un Avrupa’daki yolculuğuyla başlayın isterseniz? Hem de iki analog desteği ile.

Bu oyunlarla ilgili üç tane video da var. Sanırsak E3’e kadar bizi bekleyenler bunlar. Videolara aşağıdan buyurun.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.