Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 10.03.2020

Oyun ve espor dünyasının analizleri konusunda en önemli isimlerinden bir tanesi olan Newzoo ekibi tarafından yeni Newzoo Pro isimli ürünlerinin duyurusu yapıldı. Oyun dünyasında neler döndüğünü yakından takip eden oyuncuların kullanmak isteyebileceği bu yeni ürün ile, günümüzün en önemli oyunlarının verileri sunuluyor.

Yeni Newzoo Pro’nun en önemli özelliği de, oyunlar hakkındaki bilgileri detaylıca veriyor olması. Oyun, tür, ülke ve demografik profillerinin derinlemesine bilgilerini gerçek zamanlı katılım ve pazar boyutlandırma verileri ile gerçekleştiriyor.

Newzoo Pro, oyunlarla ile ilgili araştırmalar yapan üniversiteler, geliştiriciler, ajanslar, danışmanlar, tüketici markaları ve yatırımcılar için muhteşem denilebilecek bir servis. Ayrıca, piyasadaki en kapsamlı oyunlar hakkında tam ve detaylı bilgi veren servis olması da önemli bir özelliği.

Oyun sektörünü yakından takip eden, araştıran kişiler için bizlerle olan servisin fiyatları ise dolar üzerinden. Eğer ücretsiz sürümü kullanmak isterseniz, yine birçok bilgi elde edebilirsiniz. Fakat detaylı bilgiler istiyorsanız, 3 farklı paket bulunuyor.

Pro Individual paketi, aylık olarak 99 dolarlık bir ücrete sahip ve sadece 1 kişilik. Pro Team paketi, kişi başı 69 dolarlık ücrete sahip ve 5 kişilik bir paket. Bir de, Pro Enterprise pakti bulunuyor, bunun da fiyatı duruma göre değişiyor.

Konuyla ilgili detaylı bilgiler için direkt olarak servisin internet sayfasına bakmanız daha iyi olacaktır. Çünkü, bahsettiğimiz hizmetler sadece devede kulak. Buraya tıklayarak Newzoo Pro servisine daha detaylı bir şekilde göz gezdirebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.