Neverwinter: The Cloaked Ascendancy, PC için geliyor

Neverwinter: The Cloaked Ascendancy, PC için geliyor

Far Realm'in Güçlü Büyücüleri ile savaş ve onların şehri ele geçirme girişimlerini sonlandır.

Ücretsiz MMORPG çıkaran lider bir şirket olan Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Studios, Neverwinter: The Cloaked Ascendancy’nin 21 Şubat 2017 tarihinde PC’ye geleceğini duyurdu. Spellstorm tarafından tahtı ele geçirmek için Cloak Tower’dan dört büyücünün gönderilmesi ile birlikte Spellplague, Neverwinter’ı karanlığa hapsetmeye devam ediyor. Dungeons & Dragons dünyası baz alınarak yaratılan bu ücretsiz MMORPG oyunun son bölümü ile maceraperestler yeni bir hikaye, macera bölgesi, çarpışma ve daha fazlası. Güncelleme, Xbox One ve PlayStation 4’e bu yılın sonlarında gelecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Neverwinter: The Cloaked Ascendancy, PC için geliyor

Cloaked Ascendancy, maceraperestlerin kaybedilen bir kahramanı onurlandırmak adına şehre geri döndükleri sırada Faerûn’un kuzey topraklarında meydana gelen üzücü Storm King’s Thunder olaylarından sonra başlamaktadır. Ancak, Gyrion the Ascendant ve Far Realm tarafından yıkılıp yenilenen Cloak Tower’ın diğer eski sakinleri Cloaked Ascendancy olarak müthiş büyü yeteneklerini Neverwinter’a karşı kullanmaya hazır şekilde ortaya çıkarlar. Oyuncular bu güçlü rakiplerle mücadele ederek ve onların gizli hedeflerini keşfederek yeni bir hikayeyi yaşamak için en yeni macera bölgesi The River District’te yollarına devam etmek için cesaretlerini toplayacaklar. Yol üzerinde beş kişilik yepyeni bir çarpışma ve ayrıca Spellplague Caverns seviye atlama zindanı ve farklı canavarlar ve bölüm sonu canavarların bulunduğu Epik bir versiyonu olacak. Son olarak, bu yeni tiranlığa karşı başkaldırmayı göze alan maceraperestleri güçlü obje silahları bekliyor.

Neverwinter, yüksek tempolu çarpışmalara ve epik zindanlara sahip ücretsiz bir MMORPG aksiyon oyunudur. Oyuncular engin Neverwinter şehrini ve onun çevresindeki kırsal bölgeyi keşfedecek, Forgotten Realms’teki ikonik şehrin parlak geçmişini öğrenecek ve buradaki pek çok düşmanla savaşacaklar. Neverwinter, PC’de mevcut ve dijital olarak Xbox One (Xbox Live Gold ile) ve PlayStation 4’te (PlayStation Plus gerekli değil.) ücretsiz oynanabilir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.