Neverwinter: The Cloaked Ascendancy, konsollara geliyor

Neverwinter: The Cloaked Ascendancy, konsollara geliyor

Yeni güncellemeyle yeni bölgeler ve zindanlar geliyor.

Büyük başarılara imza atmış, oynaması ücretsiz MMORPG’nin en son güncellemesi Neverwinter: The Cloaked Ascendancy, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında 11 Nisan’da yerini alacak. Oynaması ücretsiz MMORPG’lerin önde gelen yapımcısı Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Studios, konsollara gelecek olan en yeni güncellemenin duyurusunu bugün yaptı. Bu güncelleme, beraberinde bir macera bölgesi, destansı bir zindan, dinamik bir çarpışma, dört güçlü büyücünün kurmuş olduğu ve “The Cloaked Ascendancy” olarak bilinen alçak gruba haddini bildirmeleri için maceracıları bir araya getiren bir seferin bulunduğu yeni son oyun içeriklerini getiriyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Neverwinter: The Cloaked Ascendancy, konsollara geliyor

Lord Neverember, yitip gitmiş bir kahramana onurunu teslim etmek ve River District’in geri alınışını kutlamak için maceracıları Neverwinter şehrine çağırıyor. Spellplague sırasında evlerinden olan eski Cloak Tower sakinleri, Far Realm’a fırlatılarak mahvoldular ve yeniden oluşturuldular. Gyrion’un başını çektiği Cloaked Ascendancy geri dönerek tahtta hak iddia etti ve River District’i geri aldı. Maceracılar yeni bölgeye giderek şehri keşfetmek ve onu bu yeni tehdidin elinden kurtarmak zorunda. The Cloaked Ascendancy genişlemesi, aynı zamanda yeni üstün kalite zindan Spellplague Caverns’a destansı bir dönüş, yenilikçi oyun deneyimiyle dolu yeni bir çatışma, yeni eser teçhizatı ve çok daha fazlasıyla birlikte geliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Neverwinter, dinamik savaşlar ve destansı zindanlar sunan, oynaması ücretsiz bir aksiyon MMORPG’sidir. Oyuncular, uçsuz bucaksız Neverwinter şehrini ve onun komşu topraklarını keşfe çıkarak Forgotten Realms’ın yaşayan tarihini öğrenir ve düşmanlarıyla yüzleşir. Neverwinter, PC’de mevcuttur ve Xbox One (Xbox Live Gold ile) ve PlayStation 4 (PlayStation Plus gerekmez) platformlarında dijital olarak ücretsiz oynanabilir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.