Neverwinter: Shroud of Souls, bugün PC için geliyor

Neverwinter: Shroud of Souls, bugün PC için geliyor

Bu güncelleme ile, yepyeni maceralara hazır olun.

Oynaması ücretsiz MMORPG’lerin önde gelen yapımcısı Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Studios, Neverwinter: The Cloaked Ascendancy güncellemesi olan Neverwinter Shroud of Souls güncellemesini PC’lerde bugün yayınlandığını duyurdu. Dungeons & Dragons serisi temelindeki oynaması ücretsiz MMORPG’nin bu güncellemesiyle Kaleler loncalarına, kooperatif ve rekabetçi oynanışa önemli iyileştirmeler geliyor. Güncelleme, konsollarda daha ileri bir tarihte yayımlanacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Neverwinter Shroud of Souls, bugün PC için geliyor

The Cloaked Ascendancy, River District’in aşağısında sinsi bir şeylerin olduğunu göstermişti. Bir dragonborn necromancer, “Shroud of Souls” denilen eserin kontrolünü ele geçirerek Neverwinter’a hükmetmek için bir hayalet ordusu kurmayı başardı. Sergeant Knox, bu necromancer hayalet ordusunun başına geçireceği güçlü ruhları safına katmadan önce maceracıları bu tehdidi ortadan kaldırmakla görevlendiriyor. Neverwinter: Shroud of Souls, The Cloaked Ascendancy hikâyesini sonlandırarak Neverwinter’a birçok özellik ekliyor. Yepyeni bir macera, uzun zamandır beklenen Ekipmanlar özelliği, yeni bir Kale Kuşatması etkinliği ve kişiselleştirilebilir Guild Hall sosyal alanı bunlardan sadece bazıları.

Neverwinter: Shroud of Souls, hikâyeyi The Cloaked Ascendancy’nin çöküşünden devralarak devam ettiriyor ve hayaletlerden oluşan bir orduyu yanına çekme planları yapan yeni bir düşmanın merkezine taşıyor. Maceracılar, bir necromancer’ı yenmek için hortlak düşmanlarla çarpışmak ve ruhların cirit attığı bölgelerden geçmek zorunda. Yeni ekipmanlar özelliği de bu girişimde oyuncuları karşılayan bir yardımcı el niteliğinde. Maceracılar, bundan böyle tüm Neverwinter faaliyetlerine uygun teçhizat ekipmanları oluşturabilecek. İster zindana dalma, çatışma, Kaleler ister PvP olsun, ekipmanlar arasında hızlıca geçiş yapabilen oyuncular, bir faaliyetten diğerine çok daha hızlı geçebilecek.

Oyundaki loncalarının başarısını ve eşsizliğini sergilemek isteyen tüm oyuncuları sevindirecek büyük ve yeni bir özelliğimiz daha var: Kişiselleştirilebilen Guild Halls, oyunculara yepyeni bir sosyal alanın yanı sıra Neverwinter’daki başarılarını sergileyerek destansı maceraları yeniden yaşama fırsatı sunuyor. Yeni bir Kale Kuşatması da olacak: The Cloaked Ascendancy’nin dinamik “The Illusionist’s Gambit” çatışmasının ardından, yeni Kuşatma etkinliği maceracıları çok sayıda düşman dalgasıyla karşı karşıya getiriyor. Bu düşmanları yendikten sonra maceracılar, Kalelerini savunmaya devam edebilecek veya Kalenin gelişimine takviyede bulunmak için mevcut ödüllerini alabilecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Neverwinter Shroud of Souls, dinamik savaşlar ve destansı zindanlar sunan, oynaması ücretsiz bir aksiyon MMORPG’sidir. Oyuncular, uçsuz bucaksız Neverwinter şehrini ve onun komşu topraklarını keşfe çıkarak Forgotten Realms’ın yaşayan tarihini öğrenir ve düşmanlarıyla yüzleşir. Neverwinter, PC’de mevcuttur ve Xbox One (Xbox Live Gold ile) ve PlayStation 4 (PlayStation Plus gerekmez) platformlarında dijital olarak ücretsiz oynanabilir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.