Neverwinter: Shroud of Souls, konsollara da geliyor

Neverwinter: Shroud of Souls, konsollara da geliyor

Neverwinter: Shroud of Souls çıkış tarihi, haberimizde.

Oynaması ücretsiz MMORPG’lerin önde gelen yapımcısı Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Studios, Neverwinter: Shroud of Souls’un Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında 20 Haziran’da yayınlanacağını duyurdu. Oyunun en son genişletmesi olan The Cloaked Ascendancy’ye getirilen Neverwinter Shroud of Souls ismli ücretsiz güncellemede yepyeni bir macera, Loadouts özelliği, kişiselleştirilebilir bir Guild Hall sosyal alanı, “Marauders” adında yeni bir Kaleler etkinliği ve çok daha fazlası var. Esrarengiz bir kara büyücünün önderlik ettiği bir hayalet ordusu, Cloaked Ascendancy’nin kalıntılarının arasından yükseliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Neverwinter Shroud of Souls, konsollara da geliyor

Dragonborn bir kara büyücü olan Morlanth, River District’in derinlerindeki tutsaklıktan kaçarak Shroud of Souls’u oluşturdu. Emrindeki muazzam güçle birlikte, daha güçlü ruhları bu gücün başına general olarak geçirmenin yollarını arıyor. Maceracılar bu elim planı boşa çıkarmak ve River District’te bir kez daha barışı hakim kılmak için harekete geçmek zorunda.

Neverwinter Shroud of Souls’taki yeni Loadouts özelliği; oyuncuların kişiselleştirilmiş karakter sürümleri oluşturmalarını, onları teçhizat yapılandırmalarıyla tamamlamalarını ve böylece Neverwinter’ın PvE’leri, zindanları, PvP’leri ve daha fazlası arasında hızlıca değiştirebilmelerini sağlıyor. İçinde dinamik bir “Marauders” etkinliğinin ve yepyeni, kişiselleştirilebilir bir Guild Hall sosyal alanının olduğu bir dizi Kaleler lonca oynanışı iyileştirmesiyle birlikte oyuncular maceralarını diğerleriyle birlikte yeniden yaşıyor ve Neverwinter’da başarılarını sergileyebiliyor.

Neverwinter Shroud of Souls, dinamik savaşlar ve destansı zindanlar sunan, oynaması ücretsiz bir aksiyon MMORPG’sidir. Oyuncular, uçsuz bucaksız Neverwinter şehrini ve onun komşu topraklarını keşfe çıkarak Forgotten Realms’ın yaşayan tarihini öğrenir ve düşmanlarıyla yüzleşir. Neverwinter, PC’de mevcuttur ve Xbox One (Xbox Live Gold ile) ve PlayStation®4 (PlayStation Plus gerekmez) platformlarında dijital olarak ücretsiz oynanabilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.