Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 18.01.2017

Oynaması ücretsiz MMORPG yapıtlarının önde gelen yapımcısı Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Studios, bugün Neverwinter: Storm King’s Thunder – Sea of Moving Ice‘ın PlayStation 4 ve Xbox One platformları için yayımlandığını duyurdu. Neverwinter: Storm King’s Thunder güncellemesinde genişleyen bir macera bölgesi, deniz yolculukları, gelişmiş bir balık tutma mini oyunu, yeni eser silahları, hazine avı ve Svardborg’un buz devi kalesine düzenlenen destansı bir taarruz gibi birçok yeni özellik bulunuyor.

Neverwinter: Storm King’s Thunder – Sea of Moving

Storm King’s Thunder’ın ardından devam eden hikayede süren Ring of Winter tehdidi, Neverwinter ve komşu toprakları için tehlike arz ediyor. Maceracılar, yeni Khyek’le civarın tehlikeli sularına açılarak Jarl Storvald ve kalesine karşı destek toplamak zorunda. Bu yol boyunca, geliştirilmiş bir balık tutma sisteminde şanslarını da deneyebilecekler, hazine haritalarıyla dolu şişeleri toplayabilecekler ve kayıp yadigarları bulup güçlü eser silahları elde edebilecekler.

Neverwinter – Sea of Moving güncellemesi yeni özellikleri

  • Svardborg Taarruzu – Bu destansı ve yeni 70. seviye testi, 10 maceracıyı Normal ve Usta zorluk seviyelerinde kudretli Jarl Storvald’ın karşısına kendi kalesinin kalbinde çıkarıyor.
  • Yeni Macera Bölgesi – Maceracılar, yarım düzineden fazla büyük buz dağını ve daha çok sayıdaki küçüklerini aşıp Jarl Storvald ve sonsuz kış tehdidine karşı destek toplamak zorunda.
  • Yeni Seyahat Yöntemleri –Khyek, oyuncuların Sea of Moving Ice içinde mesafe katetmek için kullanabilecekleri yeni bir deniz aracı.
  • Balık Tutma Mini Oyunu – Maceracılar Khyek’e binerek yüzlerce farklı türden balığı yakalamak için olta sallayabilir ve böylece yeni, güçlü silahlara erişip onları yükseltmek için gereken şöhreti kazanabilir.
  • Macera Avı – Maceracılar bir yandan günlük avlarını çekerken diğer yandan haritalarla dolu bazı şişeler bularak Sea of Moving Ice boyunca değerli hazineler keşfedebilirler.
  • Eser Silahları – Yeni etkinliklerde yer alarak düşmanlardan kayıp dev yadigarları almak mutlaka buna değecek bir çaba çünkü oyuncular böylece eskisinden çok daha güçlü silahların sahibi olabilecek.

Neverwinter, dinamik savaşlar ve destansı zindanlar sunan, oynaması ücretsiz bir aksiyon MMORPG’sidir. Oyuncular, uçsuz bucaksız Neverwinter şehrini ve onun komşu topraklarını keşfe çıkarak Forgotten Realms’ın yaşayan tarihini öğrenir ve düşmanlarıyla yüzleşir. Neverwinter, PC’de mevcuttur ve Xbox One (Xbox Live Gold ile) ve PlayStation 4 (PlayStation Plus gerekmez) platformlarında dijital olarak ücretsiz oynanabilir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.