Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 06.06.2017

Oynaması ücretsiz MMORPG’lerin önde gelen yapımcısı Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Studios, bugün Neverwinter: Tomb of Annihilation’ın PC platformuna 25 Temmuz’da, Xbox One ve PlayStation 4’e ise daha sonraki bir tarihte geleceğini duyurdu. Wizards of the Coast’un yeni duyurulmuş olan modülüne dayanan, oynaması ücretsiz Dungeons & Dragons temalı MMORPG’nin kapsamlı 2017 genişletmesi, Faerûn’a esrarengiz bir ölüm laneti biçimde ölüm getiriyor. Maceracılar, çok uzaklardaki Chult diyarına düzenlenecek büyük bir yolculuğun başını çekecek, bu yolda yeni bir ormanlık alanı keşfedecek, yaşayan ölülerle kahramanca dövüşlere girecek ve Faerûn’u kasıp kavuran ölüm lanetinin kaynağını bu yeni seferde gün yüzüne çıkaracak.

Neverwinter

Neverwinter’ın Harper’ları, Chult’un ormanlık yarımadasına musallat olan yeni bir ölüm laneti fenalığına son vermenin arayışı içinde, maceracıları yaşayan ölülerin ve dinozorların diyarı olan Yuan-ti topraklarına gönderiyor. İşe Port Nyanzaru’nun yeni sosyal merkezinde başlayacak olan maceracılar, Chult’un çeşitli bölgelerini keşfederek Faerûn halkına ıstırap çektiren bu lanetin arkasında neyin gizli olduğunu bulmaya çalışacak. Maceracılar, eski dostları Minsc, Boo, meşhur kâşif Celeste, Volothamp Geddarm ve beklenmedik bir müttefikle birlik olabilecek.

Neverwinter’ın bu 12. genişletmesi, oyuna Tomb of Annihilation seferi, son oyun zindanı, efsanevi Volo ile canavar avları, dinozorların meskeni olan ormanlık bir macera bölgesi ve bitap düşmüş maceracılar için bir sosyal merkez gibi yeni içerikler getiriyor. Neverwinter hakkında ayrıntılı ek bilgi: Tomb of Annihilation, PlayNeverwinter.com adresinde önümüzdeki haftalarda yayınlanacak ve genişletmenin yayınlanma tarihi olan 25 Temmuz’daki bir takip yayınında ayrıntılandırılacak.

Neverwinter, dinamik savaşlar ve destansı zindanlar sunan, oynaması ücretsiz bir aksiyon MMORPG’sidir. Oyuncular, uçsuz bucaksız Neverwinter şehrini ve onun komşu topraklarını keşfe çıkarak Forgotten Realms’ın yaşayan tarihini öğrenir ve düşmanlarıyla yüzleşir. Neverwinter, PC’de mevcuttur ve Xbox One (Xbox Live Gold ile) ve PlayStation 4 (PlayStationPlus gerekmez) platformlarında dijital olarak ücretsiz oynanabilir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.