Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 31.01.2023

The Witcher, 2019'un Aralık ayında ilk kez yayınlandığında Netflix için bir sonraki büyük başarı hikayesi gibi görünüyordu. Dizi ilk iki sezonunda sadık bir takipçi kitlesi kazandı. Fakat son aylar franchise için iyi geçmedi. Dizinin başrol oyuncusu Henry Cavill, 3. Sezondan sonra programdan ayrılacağını açıkladı ve The Witcher Blood Origin geçtiğimiz ay korkunç eleştirilere maruz kaldı. Hayranlar dizinin tehlikede olduğuna konusunda haklı nedenlere sahip. Ancak Redanian Intelligence'ın kaynakları, güzel bilgiler verdi. Netflix ekibinin aklında hala The Witcher Sezon 4 ve 5 olduğunu söylediler.

Netflix The Witcher Sezon 4 ve Sezon 5 planı yapıyor

Redanian Intelligence, 5. sezonun dizinin final sezonu olması halinde Netflix'in iki sezonu arka arkaya çekebileceğine inanıyor. Ancak bu henüz doğrulanmadı. Sezon 4'ün "hala yaratım aşamasının nispeten erken safhalarında" olduğunu ve işlerin her an değişebileceğini unutmayın. Netflix, en çok sevilen programları bile yayından kaldırmasıyla ün yapmıştır. Ancak görünen o ki 5. Sezon şu an için hala iyi bir bahis.

Henry Cavill'in 3. Sezonun sonunda ayrılmasının ardından Rivialı Geralt rolünü Liam Hemsworth devralacak. Cavill ve senarist Lauren Hissrich yeniden dizileme için özel bir açıklama yapmadılar ancak aktör dizinin orijinal malzemeye bağlı kalmamasından duyduğu hoşnutsuzluğu düzenli olarak dile getirdi. Her ne kadar Hissrich 3. sezonun Time of Contempt romanına oldukça sadık kalacağını belirtmiş olsa da, Cavill'in bu bilgiyi çok az ve çok geç almış olması mümkün.

Hemsworth'ün Geralt rolünde başarılı olması ve 4. Sezonda The Witcher hayranlarının daha fazla bölüm için Netflix'e yalvarması kesinlikle mümkün. Hayranlar geçtiğimiz birkaç ay boyunca şüphesiz kızgındı, ancak 3. Sezon yayınlandığında işlerin nasıl sonuçlanacağını tahmin etmek zor. Netflix The Witcher Sezon 5 planları bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. Netflix The Witcher Sezon 5 ile ilgili yazımız bitmeden önce 2 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.