Netflix The Witcher dizisi, 2020 yılına kadar çıkmayacak

Netflix The Witcher dizisi, 2020 yılına kadar çıkmayacak

Dizinin baş yapımcısı, çekim yeri hakkında da açıklamalarda bulundu.

Dizi platformu Netflix tarafından yayınlanacak olan The Witcher dizisi ile ilgili yeni bilgiler çıktı. Bu bilgilerden belki de en önemlisi, 2020 yılına kadar diziyi ekranlarda görmemizin mümkün olmadığı. Bunun yanı sıra dizinin çekileceği yer ve bölüm sayısı da bir Twitter paylaşımı ile açıklandı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Netflix yapımı The Witcher dizisi için senaryoya dair yeni gelişmeler var

Dizinin senaristi ve baş yapımcısı olan Lauren S. Hissrich, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlar yoluyla Witcher hayranlarına yepyeni bilgiler sundu. Bu bilgilerden ilki, diziyi 2020 yılına kadar ekranlarda göremeyecek olmamız. Senarist, senaryonun aşağı yukarı tamamlandığını belirtse de düzenlemelere ihtiyaç duyulduğunu ekliyor. Senaryoya ev sahipliği yapacak coğrafyanın da belli olduğunu söyleyebiliriz. Hissrich’e göre, The Witcher dizisi için Doğu Avrupa’dan başka bir yerin düşünülmesine gerek bile yok. Kitapların yazıldığı ve oyunların yaratıldığı ülke olan Polonya, bu noktada da en büyük aday olarak göze çarpıyor.

Netflix, sınırlı bölüm sayısı uygulamasını The Witcher dizisinde de sürdürecek.

Netflix üzerinde yayınlanacak olan dizinin ilk sezonunun 8 bölüm olacağı da Hissrich tarafından paylaşılan bilgiler arasında. Biliyoruz, bir Witcher hayranı olarak 8 bölümü oldukça az buldunuz ancak günümüz dizilerinin sisteminin bu olduğunu hatırlatalım. Son dönemin başarılı dizilerine örnek gösterilebilecek Westworld de aynı bu şekilde az sayıda bölüm ile karşımıza çıkıyor. Dilerseniz, hemen aşağıdan dizinin baş yapımcısının tüm paylaşımlarına göz atabilirsiniz. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce dizi, oyunlar ve kitaplar kadar başarılı olabilecek mi? Fikirlerinizi bizlerle paylaşmaktan çekinmeyin!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın