Menü
https://leadergamer.com.tr/lawbreakers-xbox-one-nintendo-switch/
NeoGAF 24 Ekim 2017 10:27

NeoGAF tekrar açılır açılmaz kullanıcılar isyan etti

Peki, sizce NeoGAF kullanıcıları ne kadar haklı? Sizin fikriniz nedir?


Günümüzün oyun alanında en önemli forum sitelerinden biri olan NeoGAF‘ı birçoğunuz biliyorsunuzdur zaten. Hatta, son yaşanan talihsiz olayları da. Oyun alemi için önemli bir yere sahip olan NeoGAF, kapandıktan sonra tekrar açıldı, fakat işler biraz değişik oldu bu sefer. Herkesin video oyunları konusunda tartışmalar yaptığı, haberler, söylentiler yaydığı forumda, oyun konulu başlıkların yerini, kullanıcıların haklı olarak kabul edebileceğimiz isyanı aldı.

NeoGAF tekrar açılır açılmaz kullanıcılar isyan etti

Forum tekrar açılalı daha henüz dakikalar olmuşken, bir anda isyan dolu gönderiler ile dolmaya başladı. Haberimizin en sonunda sizleri bekleyen görsellerde de görebileceğiniz konular, daha video oyunu forum sitesi açıldıktan dakikalar sonrasında çekildi. Açılan konular, genel olarak küfür ve isyan içerikli. Biz, en iyisi lafı çok da uzatmadan, sizleri NeoGAF ve bol küfürlü, isyan dolu konu başlıkları ile baş başa bırakalım. Ayrıca, son olaylar konusundaki fikirlerinizi de yorumlarda dile getirebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve Türk oyuncular tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

 

Alper Dalan Editör