Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 25.06.2021

SQUARE ENIX, yaklaşan aksiyon rol yapma oyunu NEO The World Ends with You için ücretsiz oynanabilir bir demo sürümünün bugün PlayStation Store ve Nintendo eShop üzerinden sunulacağını duyurdu. Oyuncular, RPG klasiği The World Ends with You’nun uzun zamandır beklenen bu devamında Shibuya’nın hareketli sokaklarına taşınacak ve baş karakter Rindo’yu hayatta kalma ve katılmaya zorlandığı bir ölüm kalım savaşı olan Reapers’ Game’in ardındaki gizemleri ortaya çıkarma arayışında takip edecekler.

NEO The World Ends with You demo sürümü çıktı

Ayrıca SQUARE ENIX, mağazalar ve restoranlarla dolu çizgi romandan ilham alan bir Shibuya, renkli karakterler ve Rindo ile Wicked Twisters’ın karşılaşacağı tehlikelere daha derin bir bakış sağlayan NEO The World Ends with You Final Fragmanını tanıttı.

Demoda oyuncular, Reapers’ Game’in ilk iki gününü deneyimleyecek ve oyuncuları kahramanı Rindo, arkadaşı Fret ve diğer birçok şık ve unutulmaz karakterle tanıştıracak. Oyuncular görevler üstlenebilecek, çeşitli Psych sağlayan pin koleksiyonlarına başlayacak ve oyun tarzlarına uygun çeşitli gösterişli savaş Psych’lerini kullanarak oyunun gizemli Noise’a karşı çılgınca mücadelesinin tadına varabilecekler. Aynı platformda NEO The World Ends with You’yu satın alanlar için hikayedeki ilerleme tam oyuna aktarılacak.

NEO The World Ends with You, 27 Temmuz 2021’de PlayStation 4 ile Nintendo Switch sistemi için çıkacak ve oyunun PC versiyonu bu yaz Epic Games Store’da mevcut. NEO The World Ends with You’nun fiziksel ve dijital sürümleri belirli platformlarda ön siparişe açıldı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.